Bartosz Kwolek odchodzi z Projektu Warszawa

Bartosz Kwolek rozstaje się z Projektem Warszawa po sześciu sezonach gry w stołecznych barwach. Razem z warszawskim zespołem święcił takie sukcesy jak m.in. wicemistrzostwo Polski, brązowy medal PlusLigi czy debiut klubu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Dziękujemy za grę w warszawskich barwach, Kwolo!

Bartosz Kwolek dołączył do warszawskiego klubu w sezonie 2016/17 prowadzonego wówczas przez Jakuba Bednaruka. Dobre występy poskutkowały powołaniem do reprezentacji Polski przez Vitala Heynena, gdzie zadebiutował w 2018 roku. W tym samym roku zdobył z biało-czerwonymi mistrzostwo świata, a w 2019 roku dodał do tego srebrny medal Pucharu Świata oraz pierwszy w historii klubu srebrny medal PlusLigi z Projektem Warszawa. W sezonie 2020/21 był również jednym z kluczowych graczy drużyny, która zdobyła brązowy medal krajowych rozgrywek.

W barwach warszawskiego klubu Bartosz Kwolek rozegrał 162 spotkania w PlusLidze, zdobył 2129 punktów, na co złożyło się m.in. 228 asów serwisowych i 135 punktowych bloków.

Dziękujemy za grę w naszych barwach i wszystkie wspólne sukcesy. Życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!