Karnety 2021/22

Karnety na sezon 2021/2022

Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2021/22. Karnety będą obejmowały rozgrywki PlusLigi, CEV Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski.

W tegorocznej ofercie karnetów przygotowaliśmy dwie opcje cenowe. Ceny karnetów normalnych będą wynosić od 450 do 650 zł w zależności od miejsca, z kolei cena karnetów ulgowych wynosi od 350 do 500 zł. Wszystkie karnety będą obejmowały rozgrywki PlusLigi, CEV Ligi Mistrzów oraz Pucharu Polski, w tym fazy play-off wymienionych rozgrywek.

Sprzedaż karnetów będzie odbywała się przez system eBilet.

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowaliśmy także karnety VIP, które nie tylko umożliwiają oglądanie każdego meczu domowego z najlepszej perspektywy, ale także obejmują szeroki pakiet benefitów takich jak m.in. dostęp do strefy cateringu czy dedykowanego parkingu. Więcej o naszej ofercie VIP w zakładce “Karnety VIP”. W sprawie zakupu karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy: n.kaleta@projektwarszawa.waw.pl

Spotkania będą odbywały się w hali COS Torwar, a w przypadku braku dostępności obiektu także w Arenie Ursynów. Osoby, które zakupią karnet, będą miały zapewnione stałe miejsca również w ursynowskiej hali.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną, jeśli spotkania będą odbywać się bez udziału kibiców, osobom które zakupiły karnet przyznany zostanie proporcjonalny rabat na karnet w sezonie 2022/23. Wartość rabatu zostanie wyliczona według wzoru:

WARTOŚĆ RABATU = CENA KARNETU * (Liczba meczów domowych Projektu Warszawa bez udziału publiczności w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski oraz CEV Ligi Mistrzów / Liczba wszystkich meczów domowych Projektu Warszawa w sezonie 2021/2022 w ramach rozgrywek PlusLigi, Pucharu Polski, CEV Ligi Mistrzów)

Rabat zostanie przyznany po zakończeniu sezonu 2021/22 PlusLigi oraz CEV Ligi Mistrzów.

W razie pytań prosimy o wiadomość e-mail: kontakt@projektwarszawa.waw.pl

Kliknij w poniższy link, aby kupić karnet i dołączyć do rodziny #ProjektWarszawa!