Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z ZAKSĄ!

Projekt Warszawa zagra z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w ćwierćfinale PlusLigi. Rywalizacja będzie toczyć się do trzech zwycięstw, a w stołecznej hali COS Torwar rozegrane zostaną trzeci i ewentualny czwarty mecz, które zaplanowano kolejno na 14 i 15 kwietnia na godz. 20:30. Sprawdź szczegóły sprzedaży biletów na te spotkania.

Projekt Warszawa awansował do fazy play-off PlusLigi z piątego miejsca, co oznacza, że stołeczni siatkarze zmierzą się z czwartą w tabeli Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

Kędzierzynianie będą gospodarzami dwóch pierwszych meczów (9 i 10 kwietnia) oraz ewentualnego piątego spotkania. W Warszawie w hali COS Torwar w piątek 14 kwietnia zostanie rozegrany trzeci mecz ćwierćfinałowej rywalizacji. Ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się 15 kwietnia. Oba mecze zostały zaplanowane na godz. 20:30.

Projekt Warszawa przygotował trzy opcje kupna biletów dla kibiców, którzy będą chcieli wesprzeć swoje drużyny podczas spotkań rozgrywanych w Warszawie.

1. W sprzedaży dostępne będą bilety tylko na trzeci mecz ćwierćfinałowy, który odbędzie się 14 kwietnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar.

2. W sprzedaży pojawią się również bilety na ewentualne czwarte spotkanie, które zaplanowano na 15 kwietnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar. W przypadku rozstrzygnięcia ćwierćfinałowej rywalizacji w trzech meczach, gdy czwarte spotkanie ćwierćfinału nie dojdzie do skutku, taki bilet będzie ważny podczas następnego domowego spotkania Projektu Warszawa w półfinale albo o miejsca 5-8 w sezonie PlusLigi 2022/23.

3. Dla kibiców, którzy zechcą zapewnić sobie wejściówki na oba mecze ćwierćfinałowej rywalizacji przygotowaliśmy specjalne pakiety, które będą uprawniały do wejścia na halę podczas trzeciego i czwartego spotkania ćwierćfinałowej rywalizacji. W przypadku braku dojścia do skutku czwartego meczu bilet na mecz zaplanowany na 15 kwietnia będzie obowiązywał podczas następnego domowego spotkania Projektu Warszawa w półfinale lub o miejsca 5-8 w sezonie 2022/23 PlusLigi.

Karnety na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2022/23 obowiązują podczas wszystkich domowych spotkań stołecznej drużyny w fazie play-off PlusLigi.