Strefa VIP

STREFA VIP

Business Club to miejsce, w którym pasja do sportu łączy się z biznesem. Dzięki specjalnie przygotowanej strefie VIP goście mogą poczuć atmosferę siatkarskiego święta w jednym z najważniejszych punktów na sportowej mapie Warszawy – w hali Torwar – w której swoje domowe mecze rozgrywa zespół Projektu Warszawa.

Teraz każdy z Państwa może stać się częścią klubu biznesowego i nawiązać kontakty z innymi partnerami w otoczeniu sportowych emocji na najwyższym poziomie. Poza stałym miejscem w sektorze VIP z najlepszą widocznością na boisko, goście strefy VIP uzyskują dostęp do wykwintnego menu serwowanego w specjalnie dedykowanej, wydzielonej strefie umieszczonej na najwyższym piętrze hali Torwar.

Dla najbardziej wymagających partnerów przygotowaliśmy możliwość skorzystania z jednej z dwóch wydzielonych stref, dedykowanych pojedynczym firmom. VIP-Room daje warunki do organizacji kameralnego spotkania biznesowego w bezpośrednim sąsiedztwie sektora VIP. Dzięki obsłudze kelnerskiej oraz hostessom, a także dostępowi do ekskluzywnego cateringu, komfort uczestnictwa w meczu Projektu Warszawa zaspokoi nawet najbardziej wymagających gości.

Kontakt: Natalia Kaleta
e-mail: n.kaleta@projektwarszawa.waw.pl