Artur Szalpuk zawodnikiem Projektu Warszawa

Artur Szalpuk dołączył do Projektu Warszawa! 26-letni przyjmujący do końca sezonu będzie reprezentował barwy stołecznego klubu. Mistrz świata wcześniej występował w ukraińskim zespole Epicentr-Podolany Horodok, który musiał przedwcześnie zakończyć rozgrywki z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainie.

Wielki powrót do Projektu Warszawa stał się faktem! Trenujący od niedawna ze stołecznym klubem Artur Szalpuk został wypożyczony z ukraińskiego Epicentr-Podolany Horodok i będzie reprezentował barwy warszawskiego zespołu do końca sezonu 2021/22.

Mistrz świata z 2018 roku jest świetnie znany stołecznym kibicom, bowiem swoją seniorską karierę rozpoczynał w AZS Politechnice Warszawskiej. W barwach akademików grał w latach 2013-15, skąd przeniósł się do Cerrad Czarnych Radom. Na swoim koncie ma także występy w Treflu Gdańsk i PGE Skrze Bełchatów oraz Verva Warszawa Orlen Paliwa, gdzie grał w sezonie 2020/21. Ostatnim klubem nowego zawodnika Projektu Warszawa był Epicentr-Podolany Horodok, który musiał przedwcześnie zakończyć rozgrywki w związku z rosyjską agresją zbrojną na Ukrainie.

Zawodnik będzie do dyspozycji trenera Andrei Anastasiego już od najbliższego spotkania z GKS-em Katowice.