Karnety 2023/24

Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2023/2024. Swoje całoroczne wejściówki zakupiła już ponad setka kibiców! Kup swoje już teraz i zapewnij sobie miejsca na cały rok w Arenie Ursynów i COS Torwar.

Przedsprzedaż karnetów na mecze domowe Projektu Warszawa w sezonie 2023/2024 potrwa do 31 sierpnia. W pierwszej kolejności do zakupu karnetów uprawnione będą osoby, które posiadały całoroczne wejściówki w poprzednim sezonie. Pierwsze spotkania sezonu będą rozgrywane w Arenie Ursynów ze względu na dużą zajętość obiektu COS Torwar w drugiej połowie roku. Klub dołoży wszelkich starań, aby cieszące się największym zainteresowaniem mecze były rozgrywane w Torwarze.

Karnety uprawniają do wejścia na wszystkie domowe spotkania PlusLigi oraz Pucharu Polski w sezonie 2023/2024. Całoroczne wejściówki nie obejmują rozgrywek CEV Challenge Cup.

Po zakupie karnetów i wyborze miejsc w Arenie Ursynów przesłane zostaną kody, które od 1 listopada będą uprawniały do wyboru miejsc w hali COS Torwar. Szczegóły zostaną przesłane drogą mailową przez eBilet.pl.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dot. dotyczące sprzedaży karnetów prosimy o przesłanie maila na adres: kontakt@projektwarszawa.waw.pl

Dla najbardziej wymagających kibiców przygotowano karnety VIP, które gwarantują nie tylko miejsca z najlepszą widocznością boiska, ale obejmują także m.in. dostęp do strefy cateringu i miejsce parkingowe. Więcej o ofercie w zakładce “Karnety VIP”.

W sprawie zakupu karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy:

m.gardulska-lato@projektwarszawa.waw.pl

p.rek@projektwarszawa.waw.pl

Kliknij w poniższy link, aby kupić karnet i dołączyć do rodziny #ProjektWarszawa!