Klub Biznesu

KLUB BIZNESU – #projektBIZNES

GRAMY RAZEM

Program #projektBIZNES opierający się na współdziałaniu sportu oraz biznesu. #projektBIZNES tworzy grono przedsiębiorców, których łączy wspólna pasja i podobne cele. Kluczową rolą inicjatywy jest integracja środowiska biznesowego skupionego wokół siatkówki, Warszawy i Projektu Warszawa. Poprzez wspólne działania tworzymy innowacyjne projekty i  przede wszystkim budujemy nowe możliwości biznesowe.
Budowanie relacji, wymiana doświadczeń i pozyskiwanie nowych kontaktów, to właśnie to, co pozwala się nam, jako drużynie, wzajemnie rozwijać.

WYGRYWAMY RAZEM

Poszerzenie sieci kontaktów biznesowych
Zwiększenie zasięgu oferowanych produktów i usług
Wspieranie rozwoju otoczenia biznesowego Projektu Warszawa
SPEEDDATING

Dołącz do #projektBIZNES

Dołączając do #projektBIZNES otrzymujesz dostęp do informacji, szansę na wymianę pomysłów i prezentację swojej firmy. Ponadto możesz uczestniczyć we wszystkich spotkaniach networkingowych, na których pojawiają się nowe firmy.
Organizujemy spotkania i imprezy integracyjne, ale nie zapominamy o meczach – spotykamy się wszyscy razem w strefie VIP, gdzie możemy podziwiać występy naszej drużyny. Zapewniamy również prywatność abyś mógł zaprosić swoich kontrahentów.

W sprawie szczegółowych informacji o dostępnych pakietach umożliwiających członkowstwo w Klubie Biznesu Projektu Warszawa prosimy o kontakt:

m.gardulska-lato@projektwarszawa.waw.pl
p.rek@projektwarszawa.waw.pl

Gramy razem!

Członkowie Klubu Biznesu Projektu Warszawa
4f_logo_czarne na przezroczystym