Karnety VIP

Kup karnety VIP i przeżywaj sportowe emocje!

Strefa VIP klubu Projekt Warszawa to miejsce dla wymagających kibiców, w którym pasja do sportu łączy się z biznesem.

Zespół Projekt Warszawa rozgrywa swoje mecze na warszawskiej hali COS Torwar oraz Arenie Ursynów, które oferują swoim gościom wyjątkowe warunki oglądania meczów.

W specjalnie przygotowanej przestrzeni zlokalizowanej na specjalnie przygotowanej przestrzeni na hali COS Torwar i Arena Ursynów goście mogą poczuć atmosferę siatkarskiego święta. Wydzielone specjalne miejsca na trybunach oraz wyjątkowa strefa hospitality są przygotowane specjalnie dla Państwa oraz Waszych przyjaciół i partnerów biznesowych.

Strefa VIP została przygotowana dla 300 osób. Specjalna oferta cateringowa i członkostwo w ograniczonej grupie, to oferta dla osób, które cenią wygodę, bycie blisko sportowych wrażeń i biznesu, a jednocześnie swoim zaangażowaniem w specjalny sposób wspierają KLUB.

Do strefy można wejść już 2 godziny przed meczem i korzystać z niej do 1 godziny po jego zakończeniu. Goście Strefy mogą poczuć się wyjątkowo korzystając z osobnego wejścia VIP na halę.

W sprawie zakupu karnetów VIP prosimy o kontakt mailowy: m.gardulska-lato@projektwarszawa.waw.pl; p.rek@projektwarszawa.waw.pl

Status VIP na meczach

  • wstęp na wszystkie domowe mecze Projekt Warszawa rozgrywane w hali Torwar i Arena Ursynów
  • stałe, dedykowane miejsce w sektorach z najlepszą widocznością boiska podczas meczów drużyny
  • wykwintne menu serwowane w prestiżowej, wydzielonej strefie VIP zlokalizowanej na najwyższym piętrze hali Torwar oraz w specjalnej przestrzeni w Arenie Ursynów – dania ciepłe i zimne, przekąski, napoje w formie „open bar”
  • strzeżone miejsce parkingowe na tyłach hali Torwar

Relacje biznesowe

  • możliwość nawiązania biznesowych relacji dzięki idealnym warunkom do networkingu
  • możliwość spotkania czołowych postaci polskiej siatkówki, m.in. mistrzów świata – Piotra Nowakowskiego, Artura Szalpuka, Damiana Wojtaszka i Andrzeja Wrony; mistrza olimpijskiego – Kevina Tillie; wicemistrza świata i mistrza Europy Piotra Gacka oraz trenera Piotra Grabana.

Pakiet kibica

  • 20-procentowy rabat na wszystkie produkty ze Sklepu Kibica Projekt Warszawa
  • 20-procentowy rabat na kupno dodatkowych jednorazowych biletów VIP
  • szalik Projektu Warszawa w prezencie