Decathlon partnerem sportowym VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

W sezonie 2019/2020 partnerem sportowym VERVY Warszawa ORLEN Paliwa będzie Decathlon. Francuska firma w ramach umowy zapewni stołecznej drużynie najwyższej jakości odzież sportową sygnowaną marką Allsix.

– Cieszymy się z podpisania umowy z tak renomowaną firmą. Współpraca daje nam gwarancję, że nasi siatkarze będą mieć komfort trenowania i grania w najlepszej odzieży – powiedział Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Współpraca z Decathlonem to także udogodnienie dla naszych kibiców. Na meczach będą oni mogli wygrać m.in. piłki do siatkówki Allsix ufundowane przez naszego sponsora. W sklepach Decathlonu zaś pojawią się klubowe ekspozytory, gdzie fani będą mogli kupić nasze koszulki meczowe oraz komplety treningowe – dodał.

Decathlon to sieć marketów sportowych rodem z Francji. W Polsce posiada aktualnie 59 sklepów w największych miastach oraz 2 magazyny. Pasjonatom sportu oferuje aż 3500 miejsc pracy. Ponadto w naszym kraju wytwarzanych aż 30 produktów marek własnych Decathlon.