Domino’s Pizza partnerem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa

W sezonie 2020/2021 VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa wspierać będzie Domino’s Pizza. Klub i znana sieć pizzerii będą współpracować przy okazji organizacji domowych meczów stołecznej drużyny.

– Witamy Domino’s Pizza w gronie partnerów. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z kolejną tak uznaną marką – powiedział Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa.

Domino’s Pizza to założona w 1960 roku przez Tom’a Monaghan’a sieć pizzerii, która jest światowym liderem w dostawie pizzy, dostarczając dziennie ponad milion sztuk na całym świecie. Wspomniane rekordy nigdy nie dzieją się jednak kosztem jej jakości. W Domino’s Pizza wszyscy pracownicy wiedzą, że najsmaczniejsza pizza może powstać tylko wtedy, kiedy przygotowana jest z wyśmienitych składników. Do wyrobu swojej pizzy sieć wykorzystujemy więc produkty najwyższej jakości, staranie dobiera dostawców mąki do ciasta, pomidorów, mięsa i sera – dba o każdy szczegół. W swoich pizzeriach nie ma nic do ukrycia. Wręcz przeciwnie! W każdej z nich znajduje się „Pizza Theatre”, dzięki któremu sieć chwali się tym, co ma najlepsze.

Więcej informacji o Domino’s Pizza znaleźć można na stronie internetowej www.dominospizza.pl. Tam też zamówić można najlepszą pizzę i… rozkoszować się nią, podczas oglądania meczu siatkarskiego ulubionej drużyny.