platforma społeczności kibiców

FanApp Projektu Warszawa

FanApp to efekt współpracy Projektu Warszawa i Sportigio. W ramach platformy każdy kibic zbiera punkty za swoją aktywność. Podczas dnia meczowego można typować wynik spotkania i wybierać MVP. Ponadto dostępny jest szereg innych wyzwań - m. in quizy i głosowania.
Załóż konto
Hero Image
Projekt Warszawa jako pierwszy klub z siatkarskiej PlusLigi nawiązał współpracę z platformą SPORTIGIO. Dzięki temu partnerstwu kibice naszej drużyny otrzymują dedykowaną przestrzeń online do aktywnego uczestnictwa w życiu klubu.

Efektem współpracy Projektu Warszawa i Sportigio jest platforma społeczności kibiców FanApp, w ramach której fani mogą typować wyniki meczów, wybierać MVP, brać udział w quizach, głosowaniach i mini grach. Za swoją aktywność zbierają punkty i walczą o jak najwyższe miejsca w rankingu. Najlepsi mogą liczyć na atrakcyjne nagrody i niespodzianki przygotowane przez klub i naszego partnera.

Każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma już teraz zniżkę w naszym FanShopie. Zachęcamy do rejestracji i aktywnego udziału w życiu społeczności.

DOŁĄCZ DO DRUŻYNY KIBICÓW PROJEKTU WARSZAWA – ZAŁÓŻ KONTO I BAW SIĘ RAZEM Z NAMI!

LUB ZESKANUJ KOD QR

Kody QR będą umieszczone w widocznych miejscach podczas „domowych” meczów Projektu Warszawa, począwszy od spotkania z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 4 lutego 2023 r. w hali COS Torwar.

Każdego dnia możesz brać udział w przygotowanych wyzwaniach – quizach, głosowaniach i mini grach.

Za każdą aktywność zbierasz punkty i pniesz się w rankingu

Dla najlepszych przygotowaliśmy szereg ekskluzywnych benefitów i niespodzianek