Four Points by Sheraton partnerem Projektu Warszawa

Hotel Four Points by Sheraton został nowym partnerem Projektu Warszawa. Na mocy wzajemnej umowy w hotelowej Restauracji Suwak7 będzie zorganizowana specjalna strefa kibica dedykowana fanom Projektu Warszawa.

Projekt Warszawa zyskał nowego partnera! Jest nim Hotel Four Points by Sheraton położony na warszawskim Mokotowie w pobliżu hal Arena Ursynów i COS Torwar. Współpraca stołecznego klubu z nowym partnerem oznacza nie tylko szereg korzyści dla zawodników i hotelu, ale również wiele atrakcji dla kibiców.

W hotelu znajduje się również Restauracja Suwak7, która w dni meczowe będzie zamieniała się w prawdziwą strefę kibica Projektu Warszawa. Pierwsza okazja do obejrzenia meczu w świetnej atmosferze to najbliższa niedziela 22 października podczas wyjazdowego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów. Kibice mogą liczyć na specjalne okazje  oraz wybrać najciekawsze dania z dedykowanego menu.

Restauracja Suwak7 to również idealne miejsce na spotkanie biznesowe lub miły wieczór w gronie przyjaciół. Przytulny bar oferuje szeroki wybór piw kraftowych, a letni zielony taras to doskonała propozycja na weekendowy relaks.

Four Points by Sheraton to 4-gwiazdkowy, nowoczesny hotel położony jest w samym sercu biznesowego Mokotowa, w bliskiej odległości od międzynarodowego lotniska Chopina, z dogodnym połączeniem do centrum miasta oraz wszystkich najważniejszych atrakcji turystycznych stolicy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu na stronie: www.fourpointswarsaw.pl