Galopem do zwycięstwa. Rozpoczynamy współpracę z Torem Służewiec

Łączymy siły, by dostarczyć mieszkańcom stolicy jeszcze więcej sportowych emocji. Tor Wyścigów Konnych Służewiec został partnerem Projektu Warszawa w sezonie 2023/2024 PlusLigi.

Prestiżowe gonitwy i niepowtarzalny klimat sprawiają, że już od 85 lat Tor Wyścigów Konnych Służewiec przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i z zagranicy. Jest to zarówno miejsce zmagań koni i jeźdźców na zielonej bieżni, nierozerwalnie związane z historią stolicy, jak i wyjątkowa lokalizacja na eventowej mapie Warszawy. Każdego roku odbywają się tu znaczące wydarzenia dla świata biznesu i kultury.

Tor na warszawskim Służewcu oddany został do użytku w czerwcu 1939 r. i do dziś zachwyca wspaniałą modernistyczną architekturą i wszechobecną zielenią. Warto na własne oczy zobaczyć to miejsce i poczuć jego niesamowitą atmosferę. Wyścigi konne na żywo będzie można oglądać od wiosny do jesieni – sezon 2024 startuje już 20 kwietnia.

Każdy miesiąc nowego sezonu obejmować będzie dzień premium, w którym skumulowane będą najbardziej prestiżowe wyścigi (m.in. Gala Derby w lipcu czy słynna Wielka Warszawska w październiku). Więcej szczegółów na stronie torsluzewiec.pl.

Do zobaczenia wiosną na Torze Służewiec!