Immergas Polska Partnerem Meczu z Aluron CMC Wartą Zawiercie

Immergas Polska został Partnerem Meczu naszego zespołu z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 marca o godz. 17:30 przy komplecie publiczności w hali COS Torwar, a Immergas przygotował z tej okazji m.in. konkurs z nagrodami dla kibiców!

To kolejny efekt dobrej współpracy obu podmiotów na kanwie sponsoringu sportowego. Immergas Polska od 2022 roku pozostaje Sponsorem stołecznej drużyny, a w kwietniu 2023 roku firma została Oficjalnym Sponsorem Projektu Warszawa, dzięki której czołowy producent hybrydowych pomp ciepła znajdzie się w bardziej eksponowanych miejscach na koszulkach meczowych siatkarzy. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2025/26.

Immergas Polska powstał w 1996 roku. W ciągu tego czasu nasze urządzenie trafiły do ponad pół miliona domów i mieszkań w całej Polsce. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży kotły kondensacyjne, które w tym momencie stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów ogrzewania domu i produkcji ciepłej wody użytkowej.

W ofercie Immergas znajdują się również urządzenia wykorzystujące do pracy energię odnawialną, takie jak pompy ciepła czy systemy solarne. Nasz Sponsor jest również prekursorem hybrydowych pomp ciepła, które są połączeniem kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na rozbudowaną sieć serwisową, dzięki czemu masz pewność, że nawet w najtrudniejszej sytuacji nie zostaniesz sam.