IMMERGAS SPONSOREM MECZU PROJEKT WARSZAWA – PSG STAL NYSA

Immergas Polska – oficjalny partner Projektu Warszawa – podczas spotkania z PSG Stalą Nysa 26 marca br. dodatkowo wystąpi w roli sponsora meczu. W trakcie ostatniego „domowego” starcia warszawian w rundzie zasadniczej kibice zgromadzeni w hali COS Torwar nie tylko będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą firmy, ale także wziąć udział w konkursie #ProjektFotobudka.

Fotobudka 360 będzie dostępna w holu na parterze hali COS Torwaru od godz. 19.00. Relacje wideo kibiców nagrane podczas niedzielnego meczu będą mogły wziąć udział w konkursie, a trzy najciekawsze, najkreatywniejsze lub najzabawniejsze z nich zostaną nagrodzone pakietem gadżetów Immergas. Aby wziąć udział w zabawie przy publikacji nagrań w swoich social mediach należy je oznaczyć @ImmergasPolska lub #immergaspolska.

W sporcie ważne jest zaangażowanie i pasja, czyli te same wartości, które cenimy w biznesie. Od początku sezonu Immergas Polska jest oficjalnym partnerem Projektu Warszawa i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Cenimy sobie również możliwości, jakie daje to partnerstwo w komunikacji  z mieszkańcami Warszawy oraz kibicami siatkówki, którzy zaufali Projektowi i wspierają go na dobre i na złe. Mamy wspólne z klubem wartości, m.in. edukacja i promowanie ekologicznych rozwiązań grzewczych w stolicy w celu poprawy komfortu życia i jakości powietrza – powiedziała Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas Polska.

Immergas Polska powstał w 1996 roku. Firma jest prekursorem wprowadzenia na polski rynek hybrydowych pomp ciepła, które są połączeniem kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Immergas Polska oferuje także urządzenia wykorzystujące do pracy energię odnawialną, takie jak m.in. systemy solarne. W urządzenia oferowane przez firmę wyposażonych jest już ponad pół miliona domów i mieszkań w całej Polsce.