Informacje przed meczem Projekt Warszawa – Jastrzębski Węgiel

W komplecie widzimy się dziś o godz. 17:30 w Arenie Ursynów, więc mamy dla Was garść informacji, które pozwolą Wam w pełni cieszyć się widowiskiem podczas meczu Projekt Warszawa – Jastrzębski Węgiel.
1. Wejścia otwierają się o godz. 16:00. Jest Was dużo i miejsca wystarczy dla wszystkich, ale im wcześniej przyjdziecie, tym mniejsze ryzyko kolejek na wejściu i w Sklepie Kibica oraz w punktach gastronomicznych.
2. Zachęcamy do przyjazdu na mecz komunikacją miejską, w tym autobusami naszego Partnera – Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa! W pobliżu Areny Ursynów jeżdżą autobusy linii 179, 185, 503, 504 oraz pierwsza linia metra (stacja Metro Imielin), z której czeka Was krótki spacer na halę.
3. Zróbmy wspólnie show i przyjdźmy #WSZYSCYNABIAŁO! Załóżcie białe koszulki i wspierajcie z całych sił naszą drużynę. Możecie się zaopatrzyć w białe repliki meczowe, białe t-shirty z naszem logiem lub bluzy z warszawskim motywem w naszym Sklepie Kibica na dole w hali.
4. Sprawdźcie nasz Sklep Kibica w holu na parterze, gdzie znajdziecie także sporo innych ciekawych gadżetów, którymi możecie pochwalić się znajomym i pokazać wszystkim dookoła komu kibicujecie 🙂
5. Dla najmłodszych kibiców w Sklepie Kibica dostępne będą również słuchawki wygłuszające do wypożyczenia lub zakupu.
Do zobaczenia! Widzimy się w hali w komplecie i #WSZYSCYNABIAŁO!