Informator dla kibiców przed meczem VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów

Mecz 20. kolejki PlusLigi pomiędzy VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa i PGE Skrą Bełchatów obejrzy w hali COS Torwar komplet publiczności. Kibice siatkówki mogą spodziewać się sportowych emocji, ale nie tylko – przygotowano dla nich kilka niespodzianek.

– Na mecz wybiera się 5000 fanów. Żeby uniknąć oczekiwania w kolejce i sprawnie wejść na Torwar, sugerujemy pojawienie się na Łazienkowskiej nieco wcześniej – powiedział Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Wejścia do hali zostaną otwarte już o godz. 13.00 – dodał. – Bilety wyprzedały się jak ciepłe bułeczki. Dla tych, którym nie udało się zakupić wejściówki, jest jednak jeszcze szansa – uśmiechnął się. – Zwrócone bilety, o ile oczywiście takie będą, trafią do kas – wyjaśnił.

W holu hali COS Torwar, przed wejściem na trybuny, fani będą mogli spotkać stanowisko Klubu Kibica VERVY Warszawa ORLEN Paliwa, który przeprowadzać będzie zbiórkę dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. Klub Kibica, chcąc pomóc w zapewnieniu pacjentom paliatywnym godnego życia bez bólu, dostarczy do znajdującego nieopodal Areny Ursynów hospicjum pościel, środki higieniczne i akcesoria medyczne. Potrzebne są m.in. prześcieradła z gumką (160 cm x 200 cm), podkłady higieniczne (90 cm x 60 cm), pieluchy w rozmiarach L i XL, materiały opatrunkowe (gaziki, gaza 1 mkw.), regulowane nakładki na wannę (do siedzenia), odświeżacze powietrza, ręczniki papierowe czy też pulsoksymetry i ciśnieniomierze naramienne.

Swoje stoisko w największej warszawskiej hali sportowej będzie miała także Fundacja DKMS. Organizacja ta w ramach akcji „Zaserwuj Komuś życie” w godz. 13.00 – 17.00 prowadzić będzie rejestrację potencjalnych dawców szpiku. – Rejestracja trwa tylko 10 minut. Składają się na nią wstępny wywiad medyczny, wypełnienie formularza i pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka za pomocą trzech pałeczek. Dla kogoś może być to jednak całe życie – zachęcają organizatorzy.

W przerwach między setami meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – PGE Skra Bełchatów fani będą mogli wygrać dla swoich pociech klocki COBI – Stacja Paliwa BAQ przekazanych przez naszego Sponsora Tytularnego – ORLEN Paliwa. Co trzeba zrobić, żeby stać się posiadaczem jednego z dziesięciu zestawów? To bardzo proste! Wystarczy wykonać zdjęcie, na którym kibic pokaże jak dopinguje swoją ulubioną drużynę, a następnie umieścić je na Instagramie (należy pamiętać, że profil musi być publiczny) i oznaczyć hashtagiem #gramyzverva. Dalej zaś trzeba dobrze się bawić i… czekać na wyniki. Te ogłoszone zostaną w przerwie przed trzecim setem. Nagrody laureatom zostaną natomiast wręczone na płycie boiska tuż po zakończeniu spotkania. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Po ostatnim gwizdku sędziego dojdzie do wyjątkowego wydarzenia. Na płytę boiska polecą bowiem… pluszaki! VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wraz Fundacją Herosi zorganizowała akcję, która ma na celu sprawienie radości małym pacjentom walczącym z chorobami nowotworowymi. Klub w mediach społecznościowych zachęcał kibiców do przyniesienia ze sobą na Torwar maskotek (koniecznie nowych, z metkami), które po meczu – na znak spikera – wylądują na boisku. – Taki pluszakowy deszcz wygląda bardzo efektownie, ale nie to jest tu najważniejsze. Wszystkie maskotki w najbliższych dniach trafią do szpitali, w ręce małych pacjentów. Podarujemy dzieciom trochę radości. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze maskotki, zachęcam do przyłączenia się do naszej akcji. Zróbmy razem coś dobrego – zaapelował Piotr Gacek.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zaprasza fanów także do swojego sklepu kibica. W sprzedaży są m.in. repliki koszulek meczowych, koszulki polo, klubowe bluzy, plecaki oraz bardzo modne ostatnio wzorzyste skarpetki – oczywiście w barwach i z logo klubu.