Kamil Baranek nie będzie już występował w Projekcie Warszawa

Kamil Baranek zakończył grę w Projekcie Warszawa. Czeski przyjmujący dołączył do stołecznego klubu tuż przed rozpoczęciem sezonu 2022/23 uzupełniając skład na czas rekonwalescencji Kevina Tillie i Artura Szalpuka. Dziękujemy za grę w naszych barwach, Kamil!

Zaangażowanie doświadczonego Czecha na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu było reakcją na kłopoty zdrowotne w Projekcie Warszawa – kontuzję Artura Szalpuka i trwającą rehabilitację Kevina Tillie. Baranek zadebiutował już w pierwszym meczu PlusLigi podczas wyjazdowego spotkania warszawian z Asseco Resovią Rzeszów.

– Kamil dołączył do nas w trudnym okresie, tuż przed rozpoczęciem rozgrywek, a dodatkowo, wobec kontuzji Artura Szalpuka i Kevina Tillie, z miejsca musiał odnaleźć się w nowej dla niego lidze. Jego doświadczenie i umiejętności zdobyte w wielu krajach były niezwykle cenne dla całej drużyny. Dziękujemy za jego zaangażowanie i cieszymy się, że był częścią Projektu Warszawa w tym sezonie – powiedział dyrektor sportowy i wiceprezes zarządu stołecznego klubu Piotr Gacek.

Czeski przyjmujący zagrał łącznie w 9 spotkaniach Projektu Warszawa w PlusLidze zdobywając 36 punktów, z czego 3 serwisem i 6 blokiem.

Kamil, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!