Komunikat VERVY Warszawa ORLEN Paliwa dot. karnetów na sezon 2020/2021

W związku z wprowadzeniem w stolicy czerwonej strefy siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa sezon we własnej hali rozpoczęli bez publiczności. Klub postanowił więc umożliwić kibicom zwrot zakupionych karnetów.

Sytuacja pandemiczna w Polsce jest niezwykle dynamiczna. Nikt nie jest w stanie jednoznacznie określić, jak będzie ona wyglądać za tydzień czy tym bardziej za miesiąc. Zachęcamy fanów do zatrzymania karnetów jeszcze przez jakiś czas. Za nami dopiero pierwszy mecz w Warszawie, a przed nami cały sezon, który zakończy się późną wiosną. Być może niebawem obiekty sportowe zostaną otwarte dla publiczności i kibice będą mogli uczestniczyć w ligowej rywalizacji. Jeśli tak się nie stanie, nikt nie straci swoich pieniędzy. Przygotowaliśmy dla kibiców kilka satysfakcjonujących opcji.

Pierwotnie regulamin sprzedaży karnetów uwzględniał możliwość otrzymania z powrotem niewykorzystanej kwoty (równowartość sumy średnich cen wejściówek proporcjonalnie według cennika przeliczeniowego za mecze, które odbyły się bez udziału publiczności) w formie vouchera do wykorzystania w klubowym sklepie z gadżetami. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa postanowiła jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów. Teraz dajemy kibicom wybór. Niewykorzystany karnet w bieżącym sezonie może przejść na sezon następny (karnet przejdzie na kolejny sezon, jeśli w sezonie 2020/2021 bez kibiców odbędzie się więcej niż połowa meczów). Można też pozostać przy rozwiązaniu zaproponowanym w regulaminie i niewykorzystaną kwotę otrzymać w postaci vouchera do sklepu kibica. Dzięki temu kibice wesprą klub w tych trudnych czasach, a sami nic nie stracą.
Trzecią formą zwrotu natomiast jest przelew kwoty wydanej na karnet na konto bankowe kibica.

Karnet na sezon 2020/2021 obejmuje wszystkie mecze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w fazie zasadniczej PlusLigi, mecze w fazie play-off oraz mecze Pucharu Polski. Jeśli tylko pojawi się możliwość wpuszczenia kibiców do hal, to właśnie posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo (w przypadku ograniczenia liczby widzów na trybunach, być może będą jedynymi kibicami, którzy obejrzą mecze na żywo). Przypominamy, że dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy również pakiet benefitów, m.in. kartę podarunkową do Decathlonu o wartości 20 zł, zniżki do restauracji i sklepów, rabaty w salonach barberskich i manicure etc. (POZNAJ WSZYSTKIE BENEFITY)

Razem damy radę! Do zobaczenia… w lepszych czasach!