Kto będzie rywalem Projektu Warszawa w walce o 5. miejsce PlusLigi?

Szalone play-offy trwają dalej, ale jedno jest już dla nas pewne: Projekt Warszawa zagra w sezonie 2022/23 PlusLiga o piąte miejsce na koniec rozgrywek. Pytanie brzmi tylko – kiedy i z którym rywalem?

Wszystko zależy od środowego meczu Aluron CMC Warta ZawiercieIndykpol AZS Olsztyn.

W przypadku zwycięstwa zawiercian rywalem Projektu Warszawa w spotkaniach o 5. miejsce będzie Trefl Gdańsk.

Pierwszy mecz odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie najprawdopodobniej w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 20:30, z kolei rewanżowe spotkanie w Warszawie zaplanowane zostanie na piątek 28 kwietnia i rozpocznie się o godz. 20:30. W przypadku remisu po obu spotkaniach drużyny rozegrają dodatkowy “złoty set”.

Jeśli w środowym spotkaniu w Zawierciu zwycięży Indykpol AZS Olsztyn, wówczas rywalem Projektu Warszawa w walce o 5. miejsce sezonu 2022/23 PlusLigi będzie Aluron CMC Warta Zawiercie.

Pierwsze spotkanie rywalizacji odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar, z kolei w Zawierciu rozegrany zostanie drugi mecz oraz ewentualny “złoty set”.

Nam oraz Wam – Kibicom pozostaje zatem śledzić starcie zawiercian i olsztynian, którzy zagrają w środę 19 kwietnia o godz. 17:30. Transmisja spotkania w Polsacie Sport.