Obóz letni 2024

Obóz siatkarski Lato 2024

Miejsce: Międzychód 64-400, ul. Jana Pawła II 6B
Termin: 22.06-29.06.2024

Gmina Międzychód to malownicze krajobrazy, czyste jeziora, piękne kompleksy leśne, a także powietrze – rześkie i nasycone zapachem borów.

Międzychód jest miastem, które z pewnością warto odwiedzić. Miasto położone na przesmyku między jeziorem a rzeką. Całość uzupełniają charakterystyczne kamieniczki i będące niepowtarzalną atrakcją wąskie uliczki, zwane gaskami, prowadzące z Rynku do jeziora czy Warty. Przez miasto można przejść trasą turystyczną “Szlakiem sławnych międzychodzian”. W promieniu kilku kilometrów od miasta znajduje się aż 35 jezior i liczne kompleksy leśne, a cały region – to Kraina Stu Jezior!

Planowana godzina wyjazdu: 8.00, planowana zbiórka około godziny 7.30 przy Arenie Ursynów

Zakwaterowanie: Bursa szkolna, pokoje 4 osobowe.

Posiłki: w cenie są 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

Zajęcia sportowe: treningi siatkarskie 2 razy dziennie

Dokonanie wpłaty za obóz jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez opiekuna prawnego na udział zawodnika w obozie, oraz akceptację jego warunków tj. w szczególności: terminu, miejsca, programu itd. W przypadku rezygnacji z udziału zawodnika w obozie po dokonaniu wpłaty, Klubowi przysługuje prawo do zwrotu faktycznie poniesionych wydatków jakie będzie zobligowany ponieść na skutek tej rezygnacji. W związku z tym, po rozliczeniu się Klubu z hotelem oraz innymi podmiotami zostanie zwrócona wpłacona kwota pomniejszona o rzeczywiste poniesione przez Klub koszty powstałe na skutek rezygnacji z obozu.