Print Plus nowym Partnerem Akademii Siatkówki Projektu Warszawa

Firma Print Plus oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach została nowym Partnerem Akademii Siatkówki Projektu Warszawa. Dziękujemy, że gracie z nami w jednej drużynie!

Akademia Siatkówki Projektu Warszawa zyskała kolejnego Partnera! Została nim firma Print Plus specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu doradztwa, projektowania oraz druku na tekstyliach. Stołeczny Print Plus będzie odpowiadał m.in. za przygotowanie strojów dla dzieci trenujących w Akademii.

Print Plus to firma rodzinna, istniejąca na rynku od 1998 roku. Dzięki doświadczeniu, wyobraźni i kreatywności zespołu oferuje swoim klientom kompleksową ofertę druku na tekstyliach. Studio DTP Partnera Akademii Siatkówki Projektu Warszawa oferuje również swoje usługi w zakresie doradztwa, projektowania i przygotowalni poligraficznej.

Akademia Siatkówki Projektu Warszawa zapewnia możliwości treningów na każdym poziomie umiejętności, a szkolenie prowadzone jest pod okiem doświadczonego trenera, byłego zawodnika stołecznego klubu Pawła Mikołajczaka. Udział w treningach jest bezpłatny.