Projekt Warszawa zaprezentował koszulki na nowy sezon! “Naszym celem jest medal”

Siatkarze Projektu Warszawa zaprezentowali w salonie sieci sklepów sportowych Intersport koszulki na nowy sezon PlusLigi. Podczas wydarzenia połączonego z krótkim briefingiem prasowym cele drużyny w startujących rozgrywkach obecni byli zawodnicy – Andrzej Wrona, Jan Firlej, Bartłomiej Bołądź, Damian Wojtaszek i Artur Szalpuk oraz trener Piotr Graban i wiceprezes zarządu Piotr Gacek.
Spotkanie z kibicami było również zwieńczone krótkim briefingiem prasowym podczas którego przedstawiciele klubu zdradzili jakie są cele na najbliższy sezon i jak zapatrują się na nadchodzące wielkimi krokami rozgrywki.

– Zawsze mamy ambitne cele. Utrzymaliśmy trzon zespołu, a charakterystyka drużyny była budowana już w zeszłym sezonie. Uzupełniliśmy skład mocnymi zawodnikami i mam nadzieję, że sezon będzie bardzo owocny. W niedzielę startujemy wyjazdowym spotkaniem z Asseco Resovią Rzeszów, więc na pewno będzie to świetne, ale jednocześnie wymagające widowisko dla obu drużyn – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

– Udowodniliśmy, że potrafimy bić się o każdą piłkę i to jest nasz styl. W pierwszym meczu czeka nas już starcie z mocnym rywalem i będzie to od razu ligowe kolokwium lub nawet egzamin. PlusLiga pędzi jak szalona, a dla nas najważniejsze jest zbieranie punktów. Będziemy skupiać się na każdym kroku, na każdym treningu, każdym spotkaniu i zobaczymy jakie rezultaty nam to przyniesie. Naszym celem jest medal – dodał Piotr Graban, trener stołecznej drużyny.

Projekt Warszawa rozpocznie rozgrywki PlusLigi już w niedzielę 22 października wyjazdowym meczem z Asseco Resovią Rzeszów. Spotkanie wystartuje o godz. 14:45.Z kolei w środę 25 października o godz. 21:00 stołeczni siatkarze będą mieli okazję przywitać się z kibicami w Arenie Ursynów spotkaniem z GKS Katowice.