Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Projekt Warszawa – KGHM Cuprum Lubin!

Projekt Warszawa i KGHM Cuprum Lubin zmierzą się w meczu 20. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Spotkanie zaplanowano na 4 lutego (niedziela) na godz. 20:30 i odbędzie się ono w Arenie Ursynów. Już teraz kup bilety na ten mecz!

Siatkarze Projektu Warszawa spisują się w tym sezonie znakomicie zajmując jak na razie drugie miejsce w tabeli po nieco ponad połowie rundy zasadniczej PlusLigi. Wyśmienita dyspozycja w 2023 roku pozwoliła zająć wysoką lokatę, jednak dwie bolesne porażki – z Indykpolem AZS Olsztyn i Asseco Resovią Rzeszów na początku 2024 roku sprawiają, ze podopieczni trenera Piotra Grabana muszą mieć się na baczności w walce z kolejnymi rywalami, aby utrzymać wysoką pozycję przed play-offami. Wszystko jednak wskazuje na to, że dobra forma wróciła na dobre na stołeczne parkiety!

Projekt Warszawa notuje świetną serię trzech zwycięstw z rzędu wynikiem 3:0. Wyższość rywala ze stolicy musiały uznać Steaua Bukareszt, GKS Katowice i Enea Czarni Radom, a tym razem do Warszawy przyjedzie rywal, który będzie walczył w tym sezonie o utrzymanie.

Mowa o KGHM Cuprum Lubin, które po dobrym początku sezonu wciąż musi mieć się na baczności jeśli chodzi o pozycję gwarantującą utrzymanie. Podopieczni trenera Pawła Ruska wygrali w tym sezonie zaledwie trzy spotkania i do Warszawy przyjadą walczyć o kolejne cenne punkty. Wiodącą postacią w lubińskim zespole jest amerykański atakujący – Jake Hanes, który zdobywa wiele punktów dla swojej drużyny. Czy pokaże dobrą formę w Arenie Ursynów? Przekonamy się już wkrótce!