Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Projekt Warszawa – LUK Lublin

Projekt Warszawa i LUK Lublin zmierzą się w meczu 11. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Spotkanie odbędzie się 23 listopada o godz. 21:00 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.

Przed nami kolejne siatkarskie emocje w Arenie Ursynów! Już w środę 23 listopada o godz. 21:00 zobaczymy starcie dwóch zespołów PlusLigi – Projektu Warszawa i LUK Lublin. Obie ekipy będą chciały zdobyć komplet punktów, co oznacza, że na boisku będziemy świadkami widowiskowych akcji i spektakularnej walki o każdą piłkę.

Projekt Warszawa powrócił do walki po nieco słabszym początku sezonu. Do drużyny wrócili już kontuzjowani przed rozpoczęciem rozgrywek Artur Szalpuk i Kevin Tillie, a dobrą formę w ostatnich spotkaniach prezentował Igor Grobelny, który w tym sezonie ma na swoim koncie aż trzy nagrody MVP. Świetnie wygląda także współpraca rozgrywającego Jana Firleja ze swoimi środkowymi – Piotrem Nowakowskim i Andrzejem Wroną. To sprawia, że zespół z Warszawy będzie niezwykle groźnym rywalem, zwłaszcza że spotkanie 11. kolejki PlusLigi odbędzie się na stołecznym terenie, gdzie gospodarzom sprzyja nie tylko znajomość własnej hali, ale również doping kibiców, którzy licznie przychodzą wspierać swoich ulubionych siatkarzy.

Rywal Projektu – LUK Lublin również nie miał łatwego początku sezonu, głównie ze względu na kontuzje swoich kluczowych siatkarzy. Wciąż z urazem kręgosłupa zmaga się atakujący Mateusz Malinowski, kontuzji stawu skokowego w niedawno rozgrywanym meczu z BBTS-em Bielsko-Biała doznał Jakub Wachnik, a niedostępny w ekipie trenera Dariusza Daszkiewicza wciąż jest Damian Hudzik. Dobrą wiadomością pozostają jednak powroty do składu Szymona Romacia i Nicolasa Szerszenia, którzy wystąpili w ostatnim spotkaniu z Treflem Gdańsk. Wspominając o drużynie z Lublina warto również wspomnieć o liderach ekipy jakimi są rozgrywający Marcin Komenda, środkowy Jan Nowakowski czy charyzmatyczny libero Dustin Watten.

Najbliższy domowy mecz Projektu Warszawa już w środę 23 listopada o godz. 21:00 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.