Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z BBTS Bielsko-Biała

Projekt Warszawa i BBTS Bielsko-Biała zmierzą się w meczu 13. kolejki PlusLigi. Jak stołeczna drużyna zaprezentuje się w starciu z beniaminkiem? Mecz Projekt Warszawa – BBTS Bielsko-Biała już w piątek 2 grudnia o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.

Czas na kolejne siatkarskie emocje w Arenie Ursynów! Już w piątek 2 grudnia o godz. 20:30 zobaczymy starcie Projektu Warszawa i BBTS Bielsko-Biała w meczu 13. kolejki PlusLigi. Obie drużyny na półmetku rozgrywek potrzebują punktów, aby spełnić swoje przedsezonowe cele, więc możemy spodziewać się widowiskowych akcji i walki do ostatniej piłki w ursynowskiej hali.

Projekt Warszawa powrócił do walki po nieco słabszym początku sezonu. Do drużyny wrócili już kontuzjowani przed rozpoczęciem rozgrywek Artur Szalpuk i Kevin Tillie, a dobrą formę w ostatnich spotkaniach prezentował Igor Grobelny, który w tym sezonie ma na swoim koncie aż trzy nagrody MVP. Świetnie wygląda także współpraca rozgrywającego Jana Firleja ze swoimi środkowymi – Piotrem Nowakowskim i Andrzejem Wroną. Efekty tej kooperacji było doskonale widać w zwycięskim meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. To nie oznacza, że bielszczanie są bezradni w meczu 13. kolejki PlusLigi. W ostatnim spotkaniu u siebie stołeczni siatkarze zaliczyli „wpadkę” przegrywając z niżej notowanym w tabeli LUK Lublin i z pewnością będą chcieli odbudować się we własnej hali. Gospodarzom sprzyja w niej nie tylko znajomość boiska, ale również doping kibiców, którzy licznie przychodzą wspierać swoich ulubionych siatkarzy.

BBTS Bielsko-Biała pilnie szuka punktów, bowiem po zeszłorocznej dominacji w TAURON 1 Lidze, w tym roku znacznie trudniej odnaleźć im optymalną formę w najwyższej klasie rozgrywkowej. W zespole prowadzonym przez trenera Serhija Kapelusa nie brakuje doświadczonych zawodników takich jak Pierre Pujol oraz dysponującego znakomitymi warunkami fizycznymi Jake’a Hanesa, ale nie przekłada się to na wyniki. Po jedenastu kolejkach siatkarze z południa kraju mają tylko dwa punkty na koncie po zwycięstwie 3:2 nad Cerrad Enea Czarnymi Radom. To zbyt mało, aby myśleć o nawiązaniu walki o wyższe miejsce, a na ten moment również bardzo mało, aby walczyć o utrzymanie z drużynami, które po trudnym początku sezonu zaczęły punktować. To oznacza, że bielszczanie nie mają już wiele do stracenia i do stolicy przyjadą w pełni zmotywowani.

Mecz Projekt Warszawa – BBTS Bielsko-Biała już w piątek 2 grudnia o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.