Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Projekt Warszawa podejmie Cerrad Enea Czarnych Radom w meczu 7. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Spotkanie odbędzie się we wtorek 1 listopada o godz. 21:00 w stołecznej Arenie Ursynów. Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl.
Czas na kolejne siatkarskie emocje w warszawskiej Arenie Ursynów! Już 1 listopada o godz. 21:00 w ursynowskiej hali zagrają Projekt Warszawa i Cerrad Enea Czarni Radom, czyli drużyny, których występy budzą ogromne emocje wśród mazowieckich kibiców.
Siatkarze z Radomia przystąpią do wtorkowego meczu pełni ambicji, choć w zmienionych w stosunku do początku sezonu składzie. Do ekipy prowadzonej przez trenera Jacka Nawrockiego dołączył mistrz świata z 2018 roku – Damian Schulz, który zastąpił odchodzącego do LUK Lublin Rafała Farynę. W radomskiej drużynie występuje również niezwykle doświadczony Paweł Woicki oraz mistrz olimpijski – Mauricio Borges Silva, który mimo trudnego początku, wciąż może okazać się solidnym wzmocnieniem kadry Czarnych.
Siatkarze Projektu walczą o cenne punkty po trudnym początku sezonu. Nękana kontuzjami przyjmujących – Kevina Tillie i Artura Szalpuka drużyna pokazała się już stołecznym kibicom odwracając losy spotkania z Barkomem Każany Lwów. Projekt przegrywał już 0:2, ale pokazał charakter i wygrał spotkanie z ukraińskim zespołem po niesamowitym tie-breaku. To może być dobry impuls dla podopiecznych trenera Santilliego, wśród których nie brakuje doświadczonych zawodników i reprezentantów Polski. Barwy stołecznej drużyny reprezentują w tym roku m.in. Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Jan Firlej czy Igor Grobelny.
Bądź z nami w Arenie Ursynów 1 listopada i wspólnie z innymi kibicami trzymaj kciuki za Projekt Warszawa! Początek spotkania z Cerrad Enea Czarnymi Radom już o godz. 21:00.

Bilety dostępne w serwisie eBilet.pl. Kliknij w link, aby zakupić wejściówkę!