Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Cuprum Lubin – 8.10

Rozgrywki PlusLigi w Warszawie czas zacząć! Już w piątek 8 października o godz. 20:30 w hali COS Torwar Projekt Warszawa zmierzy się z Cuprum Lubin w spotkaniu drugiej kolejki siatkarskiej ekstraklasy. Drużyna trenera Andrei Anastasiego po raz pierwszy zaprezentuje się stołecznym kibicom w sezonie 2021/22.
 
W warszawskim zespole nie zabraknie nowych twarzy, bowiem do Projektu dołączyli atakujący Dusan Petković, rozgrywający Jay Blankenau oraz środkowy Janusz Gałązka. Drużynę wzmocnili także młodzi i obiecujący Mateusz Janikowski oraz Dominik Jaglarski.

W piątek 8 października kibice będą mogli zobaczyć także mistrzów świata. Trzon składu warszawskiej drużyny wciąż stanowią kapitan Andrzej Wrona, Piotr Nowakowski, Bartosz Kwolek oraz Damian Wojtaszek. Siatkarscy fani znów będą świadkami niezwykłych emocji oraz spektakularnych akcji!

Po drugiej stronie siatki stanie Cuprum Lubin, które w tym sezonie postawiło na mieszankę młodości i doświadczenia. W zespole „Miedziowych” możemy zobaczyć nie tylko Marcina Walińskiego czy Wojciecha Ferensa, ale także młode talenty w osobach Remigiusza Kapicy czy Michała Gierżota. Skład uzupełnia mierzący zaledwie 175 centymetrów rozgrywający Masahiro Sekita, który wcześniej podbił serca japońskich fanów, a teraz spróbuje dokonać tego samego w PlusLidze.

Nie możemy zapomnieć także o najważniejszym zawodniku obu drużyn, czyli kibicach. 8 października, po ponad półtorarocznej przerwie, w warszawskiej hali wreszcie zasiądą najlepsi siatkarscy fani na świecie. Razem stwórzmy wielkie siatkarskie święto po tak długiej rozłące.

Przed nami pierwszy mecz PlusLigi w Warszawie w sezonie 2021/22 i wielki powrót kibiców do hal. Bądź z nami 8 października na Torwarze i zobacz to na własne oczy!