Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Indykpolem AZS Olsztyn

Projekt Warszawa i Indykpol AZS Olsztyn już w niedzielę 19 lutego o godz. 17:30 zmierzą się w meczu 25. kolejki PlusLigi. Niezwykle interesujące spotkanie obu drużyn walczących o play-off odbędzie się w Arenie Ursynów! Bilety dostępne na eBilet.pl.
Szykuje się wielkie siatkarskie widowisko w Arenie Ursynów! Siatkarze Projektu Warszawa podejmą Indykpol AZS Olsztyn w meczu 25. kolejki PlusLigi. Obie drużyny miały okazję mierzyć się w tym sezonie i górą z tego starcia wyszli zawodnicy stołecznej ekipy. Jak będzie tym razem?
Zarówno Projekt Warszawa jak i Indykpol AZS Olsztyn mają za sobą niezwykle barwny początek sezonu. Obie ekipy walczą o korzystne miejsce w fazie play-off na koniec rundy zasadniczej i obie rozpoczynały sezon z różnym skutkiem. Znacznie lepiej wyglądał start olsztynian, którzy wielokrotnie pokonywali faworytów. Zdecydowanymi liderami ekipy Indykpolu są Karol Butryn, Taylor Averill oraz niezwykle utalentowany libero Jakub Hawryluk. Podopiecznym trenera Javiera Webera plany pokrzyżowała poważna kontuzja rozgrywającego Josha Tuanigi, który przedwcześnie musiał zakończyć sezon, ale w jego miejsce pojawił się Grzegorz Pająk, który aktualnie dowodzi grą olsztyńskiej drużyny.
Projekt Warszawa po słabym początku sezonu jest aktualnie najdłużej niepokonanym zespołem w lidze. Podopiecznym trenera Piotra Grabana uległa między innymi PGE Skra Bełchatów, PSG Stal Nysa, Trefl Gdańsk oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Aktualny bilans „Gangu Grabana” to 10 na 11 zwycięskich spotkań, co daje solidną zaliczkę w walce o czołowe miejsca w lidze. Zdecydowanym liderem zespołu jest przyjmujący Artur Szalpuk, który prezentuje wysoką formę, a świetnie prezentuje się na boisku dotychczasowy rezerwowy – Jakub Kowalczyk, który przebojem wdarł się do pierwszej szóstki i pokazał siłę doświadczenia w starciach ze Skrą i ZAKSĄ.
W niedzielę 19 lutego w Arenie Ursynów czekają nas niezwykłe emocje i niesamowita walka do ostatniej piłki. Kto będzie górą w meczu 25. kolejki PlusLigi? Przekonamy się dopiero po ostatnim gwizdku arbitra.
Bilety na mecz Projekt Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn dostępne na eBilet.pl. Spotkanie odbędzie się 19 lutego (niedziela) o godz. 17:30 w Arenie Ursynów.