Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z PSG Stalą Nysa

Projekt Warszawa i PSG Stal Nysa zagrają mecz ostatniej kolejki rundy zasadniczej PlusLigi! Już 1 kwietnia o godz. 20:30 w warszawskiej Hali Koło przekonamy się, które miejsce przed decydującą fazą rozgrywek zajmą oba zespoły. Projekt Warszawa bilety na mecze już w sprzedaży.

Przed nami wielkie emocje w Hali Koło. Już w piątek 1 kwietnia o godz. 20:30 Projekt Warszawa podejmie w stołecznym obiekcie PSG Stal Nysa. Ostatni zespół tabeli PlusLigi pilnie potrzebuje punktów, aby wciąż myśleć o utrzymaniu. Nyska drużyna jest zaledwie kilka punktów za przedostatnimi Cerrad Enea Czarnymi Radom i postara się o jak najlepszy wynik oraz uniknięcie barażu o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Stołeczni siatkarze wciąż walczą o korzystne rozstawienie przed fazą play-off, a w najgorszym scenariuszu o utrzymanie się w pierwszej ósemce. Warszawska ekipa wciąż może zająć zarówno siódme jak i dziewiąte miejsce w tabeli. W ostatnim czasie podopieczni trenera Andrei Anastasiego prezentują się daleko od optymalnej formy, ale punkty w meczu z ostatnią drużyną tabeli powinny być już obowiązkiem.

Jak będzie wyglądało piątkowe starcie obu ekip? Czy Projekt Warszawa wykona swoje zadanie w starciu z niżej notowanym rywalem i zapewni sobie awans do play-offów bez oglądania się na rywali, a może to Stal Nysa wzniesie się na wyżyny możliwości i sprawi w piątek niespodziankę? Jedno jest pewne: 1 kwietnia w Hali Koło czekają nas niesamowite emocje i walka do samego końca.

Mecz Projekt Warszawa – PSG Stal Nysa w piątek 1 kwietnia o godz. 20:30 w Hali Koło.