Ruszyła sprzedaż biletów na mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki

Projekt Warszawa i Ślepsk Malow Suwałki już 7 stycznia o godz. 20:30 w Arenie Ursynów zmierzą się w meczu 19. kolejki PlusLigi. Który zespół będzie górą i zwycięży przed stołeczną publicznością? Bilety na mecz Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki dostępne w serwisie eBilet.pl.

Czas na wielkie siatkarskie emocje w Arenie Ursynów! Już w sobotę 7 stycznia do stołecznej hali powróci drużyna Projektu Warszawa, która w ostatnim czasie regularnie pnie się w górę tabeli PlusLigi. Rywalem podopiecznych trenera Piotra Grabana będzie zespół Ślepska Malow Suwałki, który z kolei w tym sezonie zaskakuje wielu faworytów.

Ślepsk prowadzony przez trenera Dominika Kwapisiewicza odnotował świetny początek sezonu. W składzie ekipy z północy Polski doszło do wielu roszad, a na pozycji rozgrywającego pojawił się prezentujący widowiskowy styl gry Matias Sanchez. W ataku występuje nowy zawodnik w szeregach suwalskiej drużyny – Bartosz Filipiak, a na świetną dyspozycję w tym sezonie pokazuje libero Mateusz Czunkiewicz. Takie zestawienie dało dobry efekt między innymi w starciu z PGE Skrą Bełchatów (3:0) czy w pamiętnym meczu czwartej kolejki, gdy suwalczanom uległ właśnie Projekt Warszawa.

To oznacza, że stołeczni siatkarze będą szukali rewanżu. Osłabieni nieobecnością Kevina Tillie i Artura Szalpuka zawodnicy Projektu przegrali 1:3 w Suwałkach, ale tym razem nie ma mowy o żadnej taryfie ulgowej. Aktualnie wszyscy zawodnicy pozostają w pełni sił i do dyspozycji trenera Grabana, a jakości w stołecznej ekipie nie brakuje. W warszawskim zespole występują m.in. mistrzowie świata Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona i Damian Wojtaszek, a także aktualni reprezentanci swoich krajów – Jan Firlej, Jurij Semeniuk oraz Linus Weber, co gwarantuje nam wysoki poziom już od pierwszego spotkania PlusLigi w 2023 roku.

Mecz Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki odbędzie się już 7 stycznia (sobota) o godz. 20:30 w Arenie Ursynów. Bilety dostępne na eBilet.pl.