Ruszyła sprzedaż biletów na ostatni mecz sezonu z Cuprum Lubin

Już w piątek 22 kwietnia o godz. 20:30 Projekt Warszawa zmierzy się w hali COS Torwar z zespołem Cuprum Lubin w ostatnim meczu PlusLigi w tym sezonie! Stawką spotkania będzie 9. miejsce ligowych rozgrywek. W pierwszym meczu lepsi byli stołeczni siatkarze, który gładko wygrali 3:0. W przypadku zwycięstwa lubinian za trzy punkty o zwycięstwie w całej rywalizacje zadecyduje tzw. “złoty set”! Przyjdź na Torwar i zobacz ostatni mecz tego sezonu w wykonaniu Projektu Warszawa! Bilety dostępne na eBilet.pl.

To będą wielkie emocje w hali COS Torwar! Już w piątek 22 kwietnia Projekt Warszawa podejmie Cuprum Lubin w drugim i ostatnim meczu rywalizacji o 9. miejsce PlusLigi. Oba zespoły mierzyły się w Lubinie i z tego spotkania zwycięsko wyszedł Projekt Warszawa.

Zawodnicy stołecznego klubu zwyciężyli w trzech setach kolejno do 18, 21 i 16 nie pozostawiając swoim rywalom żadnych złudzeń. Zawodnikiem spotkania wybrano atakującego Dusana Petkovica, który zdobył 18 punktów. Świetne zawody rozegrał także nasz nowy siatkarz – Artur Szalpuk, który uzyskał 11 punktów.
Jak będzie tym razem? Trzeba przekonać się na żywo w hali COS Torwar. Wszystkie bilety na to spotkanie będą dostępne w cenie 20 złotych!

Mecz Projekt Warszawa – Cuprum Lubin odbędzie się 22 kwietnia o godz. 20:30 w hali COS Torwar. Bilety dostępne na eBilet.pl.