Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz CEV Challenge Cup

Projekt Warszawa poznał rywala w 1/16 finału europejskiego CEV Challenge Cup. Siatkarze ze stolicy Polski zmierzą się w dwumeczu z wicemistrzem Słowenii – Calcit Kamnik. Spotkanie w Warszawie odbędzie się 29 listopada o godz. 19:00 w hali COS Torwar. CEV Challenge Cup: Projekt Warszawa – Calcit Kamnik bilety już dostępne.

Siatkarze Projektu Warszawa przygotowują się do europejskich pucharów! Stołeczna drużyna poznała swojego rywala w 1/16 finału CEV Challenge Cup. Został nim Calcit Kamnik – wicemistrz Słowenii, który w decydującym dwumeczu pokonał TIF Viking Bergen.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w malowniczej Słowenii, a konkretnie mieście Kamnik. Ten mecz zaplanowano na 22 listopada, a kibice poznają wówczas wynik pierwszego spotkania, które może mieć spory wpływ na rewanż rozgrywany w Polsce.

Stolica Polski – Warszawa znana z takich turystycznych obiektów jak między innymi Zamek Królewski czy Łazienki Królewskie będzie areną zmagań obu zespołów w spotkaniu rewanżowym. Projekt i Calcit zagrają w największej dostępnej hali w stolicy – Torwarze, gdzie zmieścić może się prawie 5 tysięcy kibiców.

Projekt Warszawa świetnie rozpoczął sezon PlusLigi notując komplet 15 punktów po pierwszych pięciu spotkaniach. Jak zaprezentuje się na europejskiej arenie?

Spotkanie w Warszawie odbędzie się 29 listopada o godz. 19:00 w hali COS Torwar. CEV Challenge Cup: Projekt Warszawa – Calcit Kamnik bilety już dostępne. Kliknij, aby przejść do strony zakupowej.