Selenka wspiera aktywnych

O tym, że sport i prawidłowe nawodnienie idą w parze, nie trzeba już chyba dzisiaj nikogo przekonywać. Dlatego na treningach i meczach zawodnikom Projektu Warszawa zawsze towarzyszy woda. Od nowego sezonu jest to doskonale znana w świecie sportowym Selenka Wieniec Zdrój.

Selenka Wieniec Zdrój to bogata w minerały woda średniozmineralizowana, wydobywana z ujęcia podziemnego na terenie najpiękniej położonego Uzdrowiska na Kujawach, z terenów posiadających status obszaru ochrony uzdrowiskowej. Marka od lat wspiera sportowców w dążeniu do mistrzostwa, a także promuje aktywny i zdrowy styl życia. Selenka jest aktywnym partnerem drużyn sportowych w siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, piłce ręcznej, rugby oraz żużlu. Dociera do profesjonalistów i wspiera przyszłe gwiazdy sportu. Towarzyszy amatorom i pasjonatom w imprezach promujących zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Swoimi działaniami potwierdza, że zdrowie, sport i rodzina są dla niej najważniejszymi filarami działalności.

Selenka jest naturalną wodą mineralną o wyjątkowych właściwościach. Rozlewnia wody zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie ujęcia. Krótka droga dopływu wody do rozlewni minimalizuje możliwość jakiegokolwiek zanieczyszczenia wody pierwotnie czystej pod względem mikrobiologicznym i chemicznym. Woda posiada aktualną ,,Ocenę i kwalifikację rodzajową wody” wydaną przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego- Państwowy Zakład Higieny w Poznaniu.

Minerałami rozpuszczonymi w wodzie Selenka Wieniec Zdrój są: wapń, magnez, sód, potas, lit i selen. Dzięki temu woda Selenka jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety oraz dopełnieniem zdrowego stylu życia. Jako naturalna woda, średniozmineralizowana o optymalnym składzie polecana jest każdemu.

Mamy nadzieję, ze w tym sezonie będziemy wspólnie świętować wiele sukcesów Projektu Warszawa przy szklance wody. Na zdrowie!