SKI TEAM Partnerem Projektu Warszawa podczas PreZero Grand Prix PLS

SKI TEAM został Partnerem Projektu Warszawa podczas zawodów PreZero Grand Prix PLS rozgrywanych w Gdańsku. Sieć specjalistycznych sklepów rowerowo-narciarskich będzie widoczna między innymi na koszulkach zawodników występujących w tegorocznych rozgrywkach jako Immergas Warszawa.

To nie pierwsza współpraca obu podmiotów w ostatnim czasie. Niedawno SKI TEAM przedłużył umowę z klubem i został Partnerem Projektu Warszawa w regularnym sezonie, a od roku jest Partnerem Akademii Siatkówki Projektu Warszawa, w której siatkarskie umiejętności na terenie Warszawy szlifują dzieci w wieku od 11 do 14 lat z Polski, Ukrainy oraz innych krajów.

Przypomnijmy, że w tegorocznych rozgrywkach PreZero Grand Prix PLS warszawscy siatkarze zmierzą się w grupie D z Aluron CMC Wartą Zawiercie, GKS-em Katowice i Barkomem Każany Lwów. Z grupy awansują dwa najlepsze zespoły po trzech rozegranych kolejkach. Warszawski zespół w poprzednim sezonie zajął czwarte miejsce. W drugiej edycji w 2021 roku stołeczny klub był wicemistrzem przegrywając w finale z Indykpolem AZS Olsztyn. Także w tym roku zespół liczy na sukces i wysokie miejsce.

SKI TEAM posiada szeroką ofertę sprzętu rowerowego, snowboardowego oraz narciarskiego w pięciu sklepach stacjonarnych i sklepie online. Partner Projektu Warszawa to także polski dystrybutor marki Spyder (odzież narciarska i snowboardowa) oraz rowerów Cube.

Podpisanie umowy partnerskiej na czas PreZero Grand Prix PLS 2023 ze SKI TEAM koordynowała agencja marketingu sportowego SPORTFIVE, która jest wyłącznym partnerem marketingowym Projektu Warszawa. Właścicielem klubu jest PLAST BOX – czołowy producent opakowań plastikowych dla branży spożywczej i dla przemysłu chemicznego.