Trwa sprzedaż biletów na mecz Projekt Warszawa – Enea Czarni Radom

Ruszyła sprzedaż biletów na kolejne wielkie siatkarskie emocje w stolicy! Projekt Warszawa i Enea Czarni Radom zmierzą się w Arenie Ursynów w meczu 18. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Spotkanie zaplanowano na środę 24 stycznia na godz. 21:00. Już teraz kup swoje bilety! Wejściówki znajdziesz na eBilet.pl.

Siatkarze Projektu Warszawa spisują się w tym sezonie znakomicie zajmując trzecie miejsce w tabeli po nieco ponad połowie rundy zasadniczej PlusLigi.
Wyśmienita dyspozycja w 2023 roku pozwoliła zająć wysokie miejsce, jednak dwie bolesne porażki – z Indykpolem AZS Olsztyn i Asseco Resovią Rzeszów na początku 2024 roku sprawiają, ze podopieczni trenera Piotra Grabana muszą mieć się na baczności w walce z kolejnymi rywalami, aby utrzymać wysoką pozycję przed play-offami.
Tym razem do Warszawy przyjedzie znacznie słabszy, ale wciąż niebezpieczny rywal. Zawodnicy Enea Czarnych Radom zajmują aktualnie ostatnie miejsce w tabeli i wciąż walczą o uniknięcie spadku. Na początku roku radomianie przeżyli prawdziwy przełom, bowiem wygrali we własnej hali z Barkomem Każany Lwów.
Warto odnotować, że było to pierwsze zwycięstwo we własnej hali od ponad dwóch… lat. Walka o każdy punkt, tym razem pod wodzą nowego trenera trwa w najlepsze, a Radom będzie chciał ugryźć faworyta na trudnym terenie Areny Ursynów.
Mecz Projekt Warszawa – Enea Czarni Radom już w środę 24 stycznia o godz. 21:00 w Arenie Ursynów. Już teraz kup swoje bilety i zobacz najlepsze siatkarskie emocje w stolicy Polski! Wejściówki znajdziesz na eBilet.pl.