Trwa sprzedaż biletów na mecze ze Skrą i ZAKSĄ!

Projekt Warszawa i PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzą się w meczu 23. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Oba zespoły przez lata toczą zaciętą rywalizację, więc z pewnością czeka nas niesamowite spotkanie obfitujące w emocje. Mecz Projekt Warszawa – PGE GiEK Skra Bełchatów już w środę 20 marca o godz. 20:30 w hali COS Torwar. Bilety dostępne na eBilet.pl.

Mecze z PGE GiEK Skrą zawsze budziły ogromne emocje i przyciągały kibiców na trybuny Torwaru. To jeden z najbardziej utytułowanych klubów w historii polskie siatkówki i choć bełchatowianie zajmują na ten moment 10. miejsce w Pluslidze, to wciąż walczą o play-offy i będą stanowić spore zagrożenie.

Po stronie Projektu pojawi się wielu stałych bywalców “szóstki kolejki” PlusLigi oraz utytułowanych zawodników. Na parkiecie będziemy mogli zobaczyć m.in. Jana Firleja, Artura Szalpuka, Bartłomieja Bołądzia czy Jurija Semeniuka.

Teraz taniej w pakiecie!

W ciągu pięciu dni stołeczni kibice będą mogli zobaczyć aż dwa mecze w hali COS Torwar i to oba z klasowymi rywalami. Najpierw do Warszawy przyjedzie wspomniana PGE GiEK Skra Bełchatów (20 marca, godz. 20:30), a w następny poniedziałek w Torwarze zagra Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (25 marca, godz. 20:30). W sprzedaży dostępne są specjalne pakiety, które gwarantują tańsze wejściówki na oba spotkania.

Mecz Projekt Warszawa – PGE GiEK Skra Bełchatów już w środę 20 marca o godz. 20:30 w hali COS Torwar. Bilety dostępne na eBilet.pl.