VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wraca do gry. Podejmie BKS Visłę Bydgoszcz

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa wracają na boiska PlusLigi po prawie miesięcznej przerwie związanej z turniejami kwalifikacyjnymi do igrzysk olimpijskich. W sobotę 18 stycznia Andrzej Wrona, Bartosz Kwolek i spółka podejmą w hali COS Torwar BKS Visłę Bydgoszcz.

Na półmetku fazy zasadniczej PlusLigi ekipa z Bydgoszczy z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje w tabeli ostatnie – czternaste miejsce. Mimo to zawodnicy Andrei Anastasiego muszą przystąpić do meczu maksymalnie skoncentrowani. Historia pokazuje, że zespoły walczące o utrzymanie potrafią urywać punkty najlepszym, a w szeregach BKS Visły nie grają przecież anonimowi siatkarze. Liderem zespołu prowadzonego przez Przemysława Michalczyka jest atakujący Toncek Štern – aktualnie najlepiej punktujący całych rozgrywek. Słoweńca wspierają przyjmujący Jakub Urbanowicz i Jakub Peszko oraz doskonale znany warszawskim kibicom środkowy Janusz Gałązka, lider klasyfikacji najlepiej blokujących.

Mecz VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – BKS Visła Bydgoszcz rozpocznie się o godz. 20.30. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł. Zapraszamy!