VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w Płocku

Wielka siatkówka zawita do Płocka. W sobotę 29 lutego o 20.30 w meczu 22. kolejki PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa podejmie w ORLEN Arenie GKS Katowice.

VERVA Warszawa po 22 rozegranych meczach z 57 punktami na koncie lideruje tabeli. Siatkarze z Katowic natomiast z dorobkiem 31 punktów zajmują 6. miejsce. Kibice żartobliwie nazywają ich specjalistami od tie-breaków, rozegrali ich bowiem aż 11 – 5 wygrali i 6 przegrali. – W Płocku spodziewamy się długiego meczu – uśmiechnął się Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Oba zespoły grają o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Emocje są więc gwarantowane – dodał.

Mecz w ORLEN Arenie będzie wyjątkowy dla przyjmującego VERVY Warszawa ORLEN Paliwa – Bartosza Kwolka. Mistrz świata pochodzi z Płocka i pierwszy raz będzie miał okazję zaprezentować się publiczności w swoim rodzinnym mieście. – Nie mogę doczekać się tego spotkania. Czuję sentyment do Płocka, a na trybunach zasiądą moja rodzina, przyjaciele i znajomi. To dla mnie dodatkowa motywacja – powiedział lider stołecznego zespołu. – Zapraszam wszystkich do ORLEN Areny. Pomóżcie nam swoim dopingiem – zaapelował do kibiców.

Fanów siatkówki do pięknej płockiej hali zaprasza także kapitan i środkowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa – Andrzej Wrona. – 29 lutego, czyli w dniu, w którym urodziny świętować będą ludzie, którzy urodziny obchodzą raz na cztery lata, nasza drużyna w ORLEN Arenie podejmie GKS Katowice. Chcemy pokonać rywali i dopisać do swojego ligowego dorobku kolejne trzy punkty – zapewnił mistrz świata z 2014 roku. – Przyjdźcie, zobaczcie i kibicujcie. Będzie się działo! – stwierdził.

Czy Artur Udrys przyćmi Jakuba Jarosza, a Antoine Brizard da lekcję siatkówki Janowi Firlejowi? Czy Bartosz Kwolek w rywalizacji największych talentów polskiej siatkówki ogra Rafała Szymurę? Kto będzie górą w pojedynku Nowakowskich – Piotr czy Jan? Zobaczcie to na własne oczy! Bilety są już w sprzedaży. Zakupić je można poprzez system ebilet.pl.