VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zawalczy o wygraną w PlusLidze przy wsparciu Decathlonu

Przed drużyną VERVY Warszawa ORLEN Paliwa ważny sezon w rozgrywkach PlusLigi. Zespół trenera Andrei Anastasiego chce zawalczyć o mistrzostwo Polski i sukces w CEV Lidze Mistrzów. Jego ambicje wspierać będzie partner sportowy stołecznego klubu – firma Decathlon, posiadająca własną markę dedykowaną siatkówce.

Siatkarski sezon 2020/2021 zapowiada się niezwykle zacięcie. Mimo pandemii tegoroczne okno transferowe w PlusLidze spotkało się z dużym entuzjazmem kibiców, a to może oznaczać jedno – wielkie emocje na boisku. Czy ubiegłoroczny zdobywca drugiego miejsca w PlusLidze – VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – ma szansę sięgnąć po upragnione zwycięstwo? Niebawem będzie się można o tym przekonać. Drużyna zaprezentuje swoją formę po raz pierwszy w tym sezonie już 13 września podczas meczu z MKS-em Będzin.

W walce o najwyższe podium warszawski klub wspierać będzie marka Decathlon, partner sportowy drużyny. Producent sprzętu sportowego posiada w swoim portfolio markę ALLSIX dedykowaną siatkówce. – Stroje do siatkówki marki ALLSIX powstają w Polsce w ścisłej współpracy z drużyną VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – mówi David Derouané, prezes Decathlon. – Cały proces ich projektowania trwał wiele miesięcy, w czasie których testowaliśmy różne materiały i sposoby produkcji, aby sprostać niezwykle wysokim wymaganiom sportowców. Dzięki temu z dumą możemy powiedzieć, że nasze stroje doskonale sprawdzają się na boisku. Jako partner sportowy zespołu trzymamy kciuki za zawodników i mamy nadzieję, że ten sezon będzie należał do nich – dodaje Derouané.

Prezesi Bertrand Jasiński i David Derouané w towarzystwie trenera Andrei Anastasiego i kapitana Andrzeja Wrony
Prezesi Bertrand Jasiński i David Derouané w towarzystwie trenera Andrei Anastasiego i kapitana Andrzeja Wrony (fot. Jakub Ćmil)

Przedłużenie partnerstwa Decathlon i VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zostało oficjalnie ogłoszone 9 września. Przed treningiem drużyny w Arenie Ursynów prezes Decathlon, David Derouané, przekazał prezesowi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, Bertrandowi Jasińskiemu, nową koszulkę klubową – wszystko w towarzystwie trenera, Andrei Anastasiego oraz kapitana – Andrzeja Wrony. – Bardzo się cieszymy, że współpraca z Decathlonem została przedłużona na kolejny sezon – mówi Bertrand Jasiński. – Doceniamy takie długofalowe partnerstwa, gdyż świadczą o dużym zaufaniu. Przez ostatni rok mieliśmy okazję dobrze się poznać, dzięki czemu z łatwością możemy określać nasze oczekiwania i realizować wspólne cele – twierdzi.

W sezonie 2020/2021, w ramach Decathlon Club, stroje stołecznej drużyny będą dostępne w warszawskich sklepach Decathlon oraz w hali COS Torwar podczas meczów. Współpraca z drużyną VERVA Warszawa ORLEN Paliwa ma na celu nie tylko wsparcie stołecznej drużyny, ale również promocję siatkówki w Polsce. Decathlon pracuje właśnie nad kampanią, która będzie popularyzować ten sport.