Warszawscy siatkarze grają z VERVĄ

ORLEN Paliwa, spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN, została sponsorem tytularnym Projektu Warszawa. Siatkarska drużyna będzie objęta wsparciem przez trzy sezony.

Projekt Warszawa oraz ORLEN Paliwa podpisały umowę sponsorską, na mocy której klub wicemistrzów Polski w siatkówce już od 20 listopada będzie występował pod nową nazwą VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Umowa będzie obowiązywała przez trzy sezony. W jej ramach promowane będą marki ORLEN Paliwa, VERVA, BAQ oraz EKOTERM.

– W warszawskiej drużynie dostrzegliśmy duży potencjał. Łączy nas ambicja i zaangażowanie w podejmowane działania. Wspólnie chcemy, by stołeczni siatkarze mogli jak najlepiej przygotować się do rozgrywek europejskiej Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się z najlepszymi klubami ze Starego Kontynentu. Nasze wsparcie im to gwarantuje. Obecność na zawodach tej rangi to także element naszej strategii, mającej na celu promocję i dalszą ekspansję marek Grupy Kapitałowej ORLEN w Europie – powiedział Jakub Opara, Członek Zarządu ds. Logistyki ORLEN Paliwa.

– Wierzymy, że wielkie inicjatywy wymagają wsparcia mocnych partnerów. Z zadowoleniem przyjęliśmy, że spółka ORLEN Paliwa zdecydowała się wesprzeć stołeczną drużynę oraz zostać jej sponsorem tytularnym. To firma, która wielokrotnie wspierała już sportowe, w tym siatkarskie projekty. Jestem przekonany, że „grając z VERVĄ”, warszawska drużyna sięgnie po najwyższe trofea – skomentował Bertrand Jasiński, Prezes Zarządu Projektu Warszawa.

– Zbudowaliśmy drużynę, która ma szansę sięgać po najwyższe sportowe cele. Współpraca z tak silnym partnerem, jakim jest Grupa ORLEN, będąca mecenasem polskiego sportu, pozwoli nam skupić się już wyłącznie na sportowej rywalizacji – przyznał Piotr Gacek, Dyrektor Sportowy VERVA Warszawa ORLEN Paliwa.

Największym sukcesem w historii klubu było wywalczenie w ubiegłym sezonie wicemistrzostwa Polski. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa wkrótce wystąpi w najbardziej elitarnych rozgrywkach klubowych w Europie – Lidze Mistrzów. Drużyna powalczy także o najwyższe cele w kraju, czyli mistrzostwo i Puchar Polski.