Z GKS-em Katowice w ORLEN Arenie. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w Płocku

Mecz 22. kolejki PlusLigi pomiędzy VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa i GKS-em Katowice rozegrany zostanie w płockiej ORLEN Arenie. Do spotkania dojdzie w sobotę 29 lutego o godz. 20.30.

Rozgrywki PlusLigi pędzą jak szalone, mecze rozgrywane są nie tylko w weekendy, ale także w środku tygodnia. Stołeczne hale wynajmowane są zaś również na koncerty, targi czy wydarzenia kulturalne. – Niestety 29 lutego COS Torwar i Arena Ursynów są zajęte. Ze względu na wzorową współpracę z naszym sponsorem tytularnym – firmą ORLEN Paliwa zdecydowaliśmy się więc podjąć GKS Katowice w Płocku powiedział Piotr Gacek, pełnomocnik zarządu i dyrektor sportowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. – Liczę, że ORLEN Arena wypełni się kibicami. Ze swojej strony zapewniamy dużo sportowych emocji – dodał.

Posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 pojedynek VERVA Warszawa ORLEN Paliwa GKS Katowice obejrzą oczywiście za darmo. Kibice, którzy nie mają całosezonowych kart wstępu, za bilety zapłacą zaś tylko 25 zł (wejściówki normalne) lub 10 zł (wejściówki ulgowe). VERVA Warszawa ORLEN Paliwa dla swoich fanów przewidziała także transport spod Torwaru pod samą ORLEN Arenę. I tak posiadacze karnetów za podróż w obie strony komfortowym autokarem PKS Polonus zapłacą jedynie 5 zł, pozostali kibice natomiast 30 zł. Miejsce w autokarze zarezerwować można w klubowym sklepie kibica.

Chcę kupić bilet na mecz VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – GKS Katowice

Posiadam karnet i chcę zarezerwować miejsce w autokarze

Nie posiadam karnetu i chcę zarezerwować miejsce w autokarze