„być blisko drużyny.. to dla mnie największa nagroda”

Nasza drużyna Projekt Warszawa idzie jak burza. Wygrany Puchar CEV, złote medale zawisły na szyjach naszych zawodników. Podczas pierwszego meczu finałowego zapytaliśmy młodych adeptów siatkówki z Akademii czym dla nich jest ta siatkarska przygoda. 

  • Dla mnie siatkówka to moje życie, bardzo lubię ten sport. Treningi w Akademii są świetne, a poza tym możemy pomagać na meczach Projektu. To dla mnie wielkie wyróżnienie – mówi Lena trenująca na Pradze 

Lena jest jedyną dziewczynką regularnie przychodzącą na mecze w celu wsparcia drużyny jako „mopers”. Jest bardzo zaangażowana i skoncentrowana a jej czas reakcji jest błyskawiczny. 

Na meczach często spotykamy też chłopców z Żoliborza – Jeremi, Marcel, Dawid, Stasiu i wielu innych. 

  • Dla mnie to fajna przygoda i dużo motywacji. Jak jestem tak blisko siatkówki na wysokim poziomie to jeszcze bardziej chcę trenować i się rozwijać w tym sporcie – dzieli się swoimi doświadczeniami Stasiu z żoliborskiej grupy. 

Pomoc na meczach to dla młodych siatkarzy również możliwość bycia blisko swoich idoli.

  • Być blisko drużyny… dla mnie to największa nagroda! Moim ulubionym siatkarzem jest Igor Grobelny, bardzo mnie inspiruje jego gra! – podsumował Dawid. 

Jak sami widzicie, dla naszych młodych i zdolnych jest to wspaniała przygoda, z której wyciągają dużo dla siebie. 

Dziękujemy za zaangażowanie i serca wkładane w tę pomoc pierwszej drużynie. Do zobaczenia na kolejnych treningach i meczach. 

Partnerami Akademii są ORLEN S.A., SkiTeam, Miasto Stołeczne Warszawa, PLAST BOX, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Print Plus

 

Nasze działania możecie śledzić w social mediach:


www.facebook.com/akademiasiatkowkiprojektwarszawa

www.Instagram.com/akademiasiatkowki.pw