CHEF BOX nowym sponsorem Projektu Warszawa

Firma CHEF BOX zajmująca się cateringiem dietetycznym została nowym sponsorem Projektu Warszawa. Obie marki podpisały umowę na mocy której marka CHEF BOX pojawi się m.in. na strojach stołecznej drużyny oraz bandach LED.

Projekt Warszawa gra z nowym sponsorem! Od 1 października partnerem stołecznego zespołu jest CHEF BOX – firma zajmująca się cateringiem dietetycznym. Na mocy podpisanej umowy marka CHEF BOX pojawi się m.in. na koszulkach domowych i wyjazdowych stołecznej drużyny, bandach LED podczas meczów domowych, a także będzie eksponowana na naklejce boiskowej.

– Cieszymy się, że do grona sponsorów naszego klubu dołączyła firma ze świetną marką, która zna się na żywieniu sportowców i „czuje” sport. To także dowód na to, że Projekt Warszawa jest atrakcyjny dla partnerów z każdej branży. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy świętować wiele sukcesów sportowych oraz marketingowych – powiedział wiceprezes zarządu klubu Piotr Gacek.

CHEF BOX to rodzinna firma, która powstała – przede wszystkim – z pasji do gotowania i świadomego odżywiania oraz zdrowego stylu życia. Dobrze zbilansowana dieta to podstawa dobrej formy sportowca, a tym razem o żywienie siatkarzy Projektu Warszawa zadba firma, która zna się na tym najlepiej.

Oferta CHEF BOX jest niezwykle bogata, a każdy znajdzie dla siebie zbilansowany zestaw posiłków na cały dzień. Więcej o cateringu dietetycznym CHEF BOX można przeczytać na stronie internetowej: https://chefbox.pl/