Gwiazdy PlusLigi zagrają w Słupsku! Zobacz na żywo mecz Projekt Warszawa – Trefl Gdańsk

Już 16 września w Słupsku odbędzie się specjalne wydarzenie z udziałem czołowych siatkarzy PlusLigi! Projekt Warszawa zagra z Treflem Gdańsk w Hali Gryfia. Inicjatorem wydarzenia jest właściciel Projektu firma Plast-Box – czołowy producent opakowań plastikowych dla branży spożywczej i dla przemysłu chemicznego. Partnerem spotkania jest Miasto Słupsk.

Przed nami wielkie siatkarskie emocje w Słupsku! Już w sobotę 16 września w Hali Gryfia zobaczymy starcie Projektu Warszawa i Trefla Gdańsk. Oba zespoły przygotowują się do tegorocznych zmagań w PlusLidze, a w ramach tych przygotowań rozegrają specjalne spotkanie będące efektem współpracy właściciela Projektu – firmy Plast-Box oraz miasta Słupsk.

Zarówno Projekt jak i Trefl w zeszłym sezonie pozytywnie zaskakiwali swoich kibiców wspaniałą grą do ostatniej piłki i emocjonującymi spotkaniami. Oba zespoły toczyły zacięte batalie w ćwierćfinałach rozgrywek, ale po długich i wyczerpujących meczach górą byli rywale, a warszawianie i gdańszczanie spotkali się w rywalizacji o piąte miejsce. Lepsi w tych starciach okazali się zawodnicy Projektu, co nie oznacza, że w Słupsku gdańszczanie nie będą chcieli odbić sobie tamtą porażkę, która decydowała o udziale w europejskich pucharach.

W Słupsku pojawią się czołowi siatkarze PlusLigi. W barwach Projektu kibice będą mogli zobaczyć m.in. Artura Szalpuka, Piotra Nowakowskiego, Damiana Wojtaszka, Andrzeja Wronę, Jana Firleja czy Jakuba Kowalczyka. Po stronie gdańskiej ekipy zagrają Mikołaj Sawicki, Karol Urbanowicz oraz Kewin Sasak.

Na kibiców zgromadzonych w Hali Gryfia czeka wiele atrakcji również poza boiskiem. Dzieci w wieku 11-14 lat będą mogły zapisywać się do tworzonej we wrześniu filii Akademii Siatkówki Projektu Warszawa w Słupsku oraz poznać na żywo swoich idoli z seniorskiego zespołu. Nie zabraknie również głośnego dopingu, o który zadbają spiker wraz DJ-em oraz kluby kibica Projektu Warszawa i Trefla Gdańsk. Na fanów siatkówki czeka również wiele konkursów z nagrodami w postaci gadżetów stołecznego klubu.

Inicjatorem wydarzenia jest właściciel Projektu Warszawa firma Plast-Box – czołowy producent opakowań plastikowych dla branży spożywczej i dla przemysłu chemicznego. Partnerem Meczu jest Miasto Słupsk.