Immergas Warszawa zagra w PreZero Grand Prix PLS 2023! Nowa nazwa stołecznego klubu na czas turnieju

Immergas Warszawa – pod taką nazwą Projekt Warszawa zagra w turnieju plażowym PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2023 w Gdańsku. Czołowy producent hybrydowych pomp ciepła został tym samym sponsorem tytularnym drużyny na czas przedsezonowych zawodów.

Projekt Warszawa zagra pod nową nazwą w PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki 2023! Stołeczny zespół wystąpi w trakcie turnieju jako Immergas Warszawa. Przedsezonowy turniej plażowy z udziałem drużyn PlusLigi odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia w Gdańsku, a kibice po raz pierwszy od połowy maja będą mogli zobaczyć największe gwiazdy siatkówki w klubowych barwach swoich ulubionych zespołów.

– Nasza współpraca z Projektem Warszawa rozpoczęła się w ubiegłym roku, dokładnie też przed PreZero Grand Prix, a już w kwietniu 2023 roku zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem Projektu Warszawa. Jesteśmy dumni z rozwoju współpracy z drużyną, nasze wartości współgrają z duchem rywalizacji i pasji reprezentowanym przez zawodników, a także wszystkie osoby zaangażowane w rozwój stołecznego klubu. Nazwa naszej marki w nazwie drużyny to ogromny zaszczyt, trzymamy mocno kciuki za Immergas Warszawa – powiedziała Magdalena Oskiera, dyrektor marketingu Immergas.

Objęcie Projektu Warszawa sponsoringiem tytularnym w trakcie plażowego turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki to kontynuacja rozwijającej się współpracy Immergas Polska i stołecznego zespołu. W kwietniu 2023 roku firma została Oficjalnym Sponsorem Projektu Warszawa, dzięki której czołowy producent hybrydowych pomp ciepła znajdzie się w bardziej eksponowanych miejscach na koszulkach meczowych siatkarzy. Umowa obowiązuje do końca sezonu 2025/26.

– Od dłuższego czasu zacieśniamy więzi z naszym sponsorem, którym jest firma Immergas Polska. Myślę, że wspólnie doceniamy wartość tej współpracy oraz szerokie możliwości marketingowe jakie tworzymy dla naszych marek, więc z ogromną dumą będziemy reprezentować Immergas w ramach nazwy naszego zespołu podczas tegorocznego PreZero Grand Prix – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

Immergas Polska powstał w 1996 roku. Firma z siedzibą w Łodzi jest prekursorem wprowadzenia na polski rynek hybrydowych pomp ciepła, które są połączeniem kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Immergas Polska oferuje także urządzenia wykorzystujące do pracy energię odnawialną, takie jak m.in. systemy solarne. Już ponad pół miliona domów i mieszkań w całej Polsce wyposażonych jest w urządzenia oferowane przez Immergas Polska.

PreZero Grand Prix PLS 2023 będzie pierwszym turniejem warszawskich zawodników w ramach przygotowań do nowego sezonu. Projekt Warszawa rozpocznie tegoroczne rozgrywki PlusLigi w październiku wyjazdowym meczem z Asseco Resovią Rzeszów. Ponadto stołeczny zespół zagra w listopadzie w pierwszych spotkaniach CEV Challenge Cup. W barwach Projektu nie zabraknie również nowych twarzy. Warszawski zespół wzmocnili w tym sezonie Srećko Lisinac, Bartłomiej Bołądź, Karol Borkowski i Jędrzej Gruszczyński.