SKI TEAM rozszerza współpracę w Projektem Warszawa

SKI TEAM rozszerza współpracę z Projektem Warszawa! Sieć specjalistycznych sklepów rowerowo-narciarskich będzie Partnerem stołecznego klubu w sezonie 2023/24.

SKI TEAM zostaje na dłużej z warszawską siatkówką! Sieć specjalistycznych sklepów rowerowo-narciarskich w sezonie 2023/24 będzie Partnerem Projektu Warszawa. To kolejny rok współpracy obu podmiotów, które od zeszłego sezonu wspólnie działają przy projekcie Akademii Siatkówki Projektu Warszawa.

– SKI TEAM – nasza rodzinna spółka od ponad 30 lat aktywnie wspiera wszelkie inicjatywy związane z rozwojem i promocją kultury fizycznej z pogranicza sportu amatorskiego i wyczynu. W ostatnich kilku latach ratowaliśmy przed upadkiem Ośrodek Jeździecki „Stowarzyszenia Klub Jeździecki Podkowa Leśna”. Akademia Siatkówki Projektu Warszawa to kolejny fantastyczny projekt, który wspomagamy kolejny sezon. To miejsce integracji i rozwoju fizycznego chłopców z warszawskich szkół, w tym młodych Ukraińców i Białorusinów. Drużynie Projektu w nowym sezonie życzymy kolejnych sukcesów, a chłopcom z Akademii wytrwałości i realizacji marzeń bycia dobrymi siatkarzami i Obywatelami Warszawy – powiedział Tomasz Piątkowski, prezes zarządu SKI TEAM.

– W zeszłym sezonie wraz z firmą SKI TEAM zainicjowaliśmy niezwykle owocny i ciekawy projekt jakim jest Akademia Siatkówki Projektu Warszawa, a dziś możemy powiedzieć, że ta współpraca przynosi jeszcze lepsze efekty, ponieważ kontynuujemy ją w coraz szerszej formule. To oznaka wzajemnego zaufania i nadzieja na kolejne wspólne sukcesy – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

SKI TEAM posiada szeroką ofertę sprzętu rowerowego, snowboardowego oraz narciarskiego w sześciu sklepach stacjonarnych i sklepie online. Partner Projektu Warszawa to także polski dystrybutor marki Spyder (odzież narciarska i snowboardowa) oraz rowerów Cube.

Do nawiązania i rozszerzenia współpracy ze SKI TEAM doprowadziła agencja SPORTFIVE, która jest wyłącznym partnerem marketingowym Projektu Warszawa.