Informacje organizacyjne przed meczem z Ziraatem Bankasi Ankara

Projekt Warszawa zmierzy się z Ziraatem Bankasi Ankara w meczu 2. kolejki CEV Ligi Mistrzów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:30 w hali COS Torwar, z kolei hala zostanie otwarta dla kibiców o godz. 19:30. Sprawdź jak dojechać na mecz oraz jak przygotować się do tego spotkania!

Przed nami pierwsze w tym sezonie emocje w CEV Lidze Mistrzów! Już w środę o godz. 20:30 Projekt Warszawa rozpocznie mecz drugiej kolejki europejskich zmagań z mistrzem Turcji – Ziraatem Bankasi Ankara. Spotkanie odbędzie się w hali COS Torwar, więc warto sprawdzić jak przygotować się logistycznie na ten mecz i czerpać z niego najwięcej emocji od samego początku.

W związku z odbywającym się na stadionie obok meczem Legii Warszawa, który rozpoczyna się o godz. 20:30 apelujemy o przyjście wcześniej na halę, aby uniknąć problemów komunikacyjnych. COS Torwar będzie otwarty dla kibiców od godz. 19:30. Warto także uniknąć stania w kolejce po bilet i zakupić wejściówkę przez internet na stronie eBilet.pl. Wystarczy kliknąć w ten link.

W związku ze wspomnianym spotkaniem Legii Warszawa zachęcamy do przyjazdu na Torwar komunikacją miejską, a najlepiej z naszym Partnerem – Miejskimi Zakładami Autobusowymi, który dojeżdża swoimi autobusami pod samą halę. Pod Torwar dojedziecie autobusami linii 107, 109, 141, 171, 185, 187, 523. Wskazówki jak dojechać do nas znajdziecie na stronie naszego Partnera – https://www.mza.waw.pl/.

Przypominamy o bezwzględnym obowiązku noszenia maseczek w trakcie przebywania w hali! Dbajmy o swoje bezpieczeństwo i innych osób kibicujących obok.

Swoje przywiązanie do klubowych barw najlepiej wyrazić ubiorem, czyli przyjść ubranym na biało! Załóżcie na mecz białe koszulki lub zaopatrzcie się w nie w Sklepie Kibica (w holu na pierwszym piętrze) zgodnie z hasłem #wszyscynabiało!

Przygotowaliśmy dla Was kilka nowości w Sklepie Kibica w tym zimowe czapki, kalendarze na nowy rok oraz prawdziwy hit, czyli białe bluzy z kapturem z napisem „Warszawa”. Wszystko jest do nabycia w hali w dniu meczu oraz na stronie internetowej: https://projektwarszawa.waw.pl/sklep/