Komunikat COVID-19. Mecz z Jastrzębskim Węglem przełożony

Projekt Warszawa informuje, iż najbliższy mecz wyjazdowy z Jastrzębskim Węglem (16 stycznia) został przełożony w porozumieniu z Polską Ligą Siatkówki S.A. Nowy termin spotkania zostanie podany w osobnym komunikacie.
 
Zmiana terminu spotkania ma związek z wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem wśród części zawodników stołecznego zespołu. Pierwotnie zaplanowany na niedzielę 16 stycznia mecz Jastrzębski Węgiel – Projekt Warszawa nie odbędzie się w wyżej wymienionym terminie.
 
Klub wystosował oficjalne pismo do Polskiej Ligi Siatkówki S.A. oraz pozostaje w stałym kontakcie z zarządzającym rozgrywkami PlusLigi w celu rozegrania przełożonego spotkania krajowych rozgrywek w najbliższym możliwym terminie.
 
Termin meczu zostanie podany niezwłocznie po jego ustaleniu wspólnie z ligą oraz drużyną przeciwną.
 
Najbliższe domowe spotkania Projektu Warszawa z zespołami LUK Lublin w TAURON Pucharze Polski (19 stycznia) oraz Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (22 stycznia) w PlusLidze na dzień dzisiejszy odbędą się zgodnie z zaplanowanym terminarzem rozgrywek. Wszelkie ewentualne zmiany zostaną podane w osobnym komunikacie.