Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z LUK Lublin i ZAKSĄ. Kup pakiet i zaoszczędź!

Wracamy do gry! Już 19 stycznia Projekt Warszawa podejmie LUK Lublin w meczu drugiej rundy TAURON Pucharu Polski, z kolei 22 stycznia czeka nas prawdziwy hit! Do hali COS Torwar przyjedzie zwycięzca Ligi Mistrzów i wicemistrz Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Już teraz kup pakiet biletów na to spotkanie i ciesz się siatkarskimi emocjami w Warszawie! Bilety dostępne na eBilet.pl.

Po krótkiej przerwie siatkówka na najwyższym poziomie znów wraca do Warszawy i to od razu w swoim najlepszym wydaniu. Już w środę 19 stycznia o godz. 19:00 w hali COS Torwar Projekt Warszawa podejmie LUK Lublin w meczu drugiej rundy TAURON Pucharu Polski. Obie drużyny rywalizowały ze sobą w tym roku w PlusLidze w październiku i górą z tego starcia wyszli stołeczni siatkarze. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w środowy wieczór, ale…to przecież nie koniec siatkarskich emocji jakie czekają nas jeszcze w tym tygodniu!

Cztery dni później, 22 stycznia o godz. 17:30 w Torwarze rywalami Projektu Warszawa będzie zwycięzca Ligi Mistrzów 2021 oraz wicemistrz Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Oba zespoły walczyły ze sobą w tym roku w rozgrywkach PlusLigi w kędzierzyńskiej hali i niewiele brakowało, aby warszawianie wywieźli z trudnego terenu komplet punktów, bowiem cały mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy. Tym razem drużyny srebrnego i brązowego medalisty zeszłego sezonu zmierzą się w ramach hitu 17. kolejki PlusLigi w Warszawie. Przyjdź na COS Torwar i zobacz to na własne oczy!

Z okazji powrotu do gry po przerwie, w sprzedaży dostępny specjalny pakiet! Już teraz kupując bilet na mecz z Grupa Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle możesz zakupić wejściówkę na spotkanie z LUK Lublin za 10 złotych! W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 30 procent kupując pakiet biletów na oba spotkania.